5 aplikácií do smartfónu, ktoré ti rovno zarobia vytúžené peniaze

  • Smartfóny sa stali nevyhnutnou súčasťou našich životov, na dosah ruky máš aplikácie od výmyslu sveta
  • Okrem tých zdarma je tu nespočetné množstvo takých, ktoré sú priam preplnené mikrotransakciami, prípadne si za ne zaplatíš v hotovosti
aplikácia
unsplash.com
  • Smartfóny sa stali nevyhnutnou súčasťou našich životov, na dosah ruky máš aplikácie od výmyslu sveta
  • Okrem tých zdarma je tu nespočetné množstvo takých, ktoré sú priam preplnené mikrotransakciami, prípadne si za ne zaplatíš v hotovosti

Píše sa 21. storočie. Každý ti chce nenápadne „potiahnuť“ nejaké tie drobné z vrecka. Tak funguje kapitalizmus. Svoje o tom vedia aj výrobcovia mobilných appiek. Takmer žiadny z top producentov hlavne zábavných aplikácií ti nedá nič zadarmo, a to aj keď pri nich svieti nápis zdarma. Šikovne zapracované mikrotransakcie a reklamy ti robia z pokojného využívania appiek hotové peklo. Nájdu sa však aj výnimky. Ich tvorcovia sa rozhodli odmeniť svojich užívateľov. Samozrejme, niečo za niečo. Poďme sa na ne pozrieť.

Slidejoy – reklama všade, kam sa len pozrieš

Za prenájom svojho retina displeja dostaneš zaplatené. Jednoducho sa ti na upravenej uzamknutej obrazovke zobrazia reklamy a iné lákadlá, ktoré si prezeráš. Z výšky odmeny určite nepadneš na zadok. Každý deň získavaš ohodnotenie v podobe karátov. Ich denné množstvo však kolíše. Za tisícku máš dolár.

Pre športovcov je tu Pact

Rád športuješ, ale nikto ti za to neplatí? Je tu spravodlivé riešenie. Výhodou je aj to, že aplikácia Pact odmeňuje aktívnych a trestá lenivcov. Pri registrácii si nastavíš ciele, ktoré chceš dosiahnuť a množstvo peňazí, ktoré obetuješ v prípade zlyhania. A tak človek, ktorý plní dané ciele, dostáva peniaze od tých, čo ich neplnia tak ako majú.

Prieskumy od Googlu

Jednoduchá aplikácia Google Opinion ti bude v náhodných intervaloch ponúkať rôzne prieskumy. Samozrejme, že za ich vyplnenie dostaneš malú odmenu.Táto sa ti pripočíta na konto v Google Play. Zárobok môžeš použiť na nákup rôznych aplikácií podľa svojho gusta.

Snapwire pre profi fotografov

Ak si chceš budovať svoj biznis s fotografiami serióznejšie ako značku, tak je tu Snapwire. Nahraj top fotky zo svojej zbierky a predávaj ich. Všetko funguje jednoducho – pridávaš fotografie a získavaš body. Ak postúpiš na vyšší level, môžeš prijímať správy od záujemcov a predávať. Následne ti pripadne až 70 percent zo zárobku.

MiPic

Pri fotografiách predsa len zostaneme. Tieto aplikácie poskytujú asi najvyššie zárobky. MiPic však ponúka ešte viac. Okrem zárobku z predaja fotografií majú záujemcovia možnosť nechať si vytlačiť tvoje dielo na rôzne predmety, ktoré si následne objednajú. Potlačené predmety sa posielajú k zákazníkovi. Šťastný fotograf tak dostáva 20 percent zo zisku. Aplikácia je dostupná iba na iTunes alebo vo web verzii.

Zdroje: henextweb.com, bbc

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK