youtube_logo_mini ČLÁNKY KOMUNITA EVENTY VIDEÁHOT

Najbližšie eventy

Close

Busi­ness Women Works­hop #1: Digi­tál­na garáž

Bratislava

Vstupné 10 €

  • Impact Hub Bratislava Hviezdoslavovo námestie 20, 81102 Bratislava, Slovakia
  • 09.05.2017

Popis

Workshop#1: Digitálna garáž - lektor: Martina Sokolíková, Google

Digitálna garáž pomôže účastníčkam zorientovať sa v digitálnom svete – od zásad, ktoré má spĺnať dobrá webová stránka, cez tipy ako začať s digitálnym marketingom či internetovým exportom, až po využívanie pokročilejších analytických nástrojov alebo optimalizáciu webovej stránky pre vyhľadávače. Workshop je určený začínajúcim podnikateľkám, alebo študentkám, ktoré by chceli zdokonaliť svoje digitálne zručnosti pre budúce podnikateľské aktivity alebo rozvoj kariéry. Prvý zo série Business Women Workshop bude lektorovať Martina Sokolíková.

Čo si na workshope ukážeme?

- digitálny svet v číslach
- ako ľudia nakupujú online
- mobilný marketing
- základne nástroje online marketingu
- webovú analytiku

Digitálna garáž je prvý workshop zo série Business Women Workshops: Online komunikácia a marketing pre začiatočníčky. Prebiehať bude 9. mája v utorok od 18:30 do 20:30 u nás v Impact Hube, cena je 10 EUR za osobu. Kapacita workshopu je obmedzená cca 20 osôb. Na každý workshop sa prihlasuje osobitne pomocou google formuláru na našej web stránke. Do 48 hodín po zadaní mena a emailu vám príde naspäť potvrdzovací email s detailnejšími informáciami. Workshopy sú určené pre fyzické osoby, je potrebné si priniesť vlastný notebook. Tešíme sa na vás!

Viac info na http://impacthub.sk/workshops/

09.05.2017 / 19:00 / Bratislava

Noc loveb­ran­dov

Close

Noc loveb­ran­dov

Bratislava

  • KC Dunaj Nedbalova 3, 81101 Bratislava, Slovakia
  • 09.05.2017

Popis

❤️ Máj lásky k značkám čas ❤️

Produkty a služby niektorých značiek milujeme aj bez toho, aby nás museli presviedčať o ich kvalite a uprednostníme ich pred inými.

Na Noci nám zástupcovia 2 lovebrandov a 1 agentúry, ktorá sa stará o to, aby ich klienti boli lovebrandami, prezradia, čo je za tým a dajú tipy, ako vybudovať z bežnej značky lovebrand.

Zverejnenie prvého spíkra už zajtra.

12.05.2017 / 08:00 / Bratislava

Tech­Bi­kers CEE

Close

Tech­Bi­kers CEE

Bratislava, Viedeň, Budapešť

  • 12.05.2017

Popis

In May 2017, 50+ VCs, startup founders and tech world wonders will pedal, push and perspire their way from Vienna to Budapest, raising funds for children's education.

Our epic journey will take us along the Danube from Vienna to Bratislava and then on to beautiful Budapest via Komarno.

50 riders. 3 days. 3 countries. Over 300 kilometres. €30,000 to raise for Room to Read to fund children’s education in developing countries.

Sign up here: techbikers.com/rides/10/CEE

Close

3. Pozi­tív­na dis­ku­sia na tému: Syn­dróm vyho­re­nia

Bratislava

  • Impact Hub Bratislava Hviezdoslavovo námestie 20, 81102 Bratislava, Slovakia
  • 18.05.2017

Popis

"Vyhorieť môže len ten, kto je zapálený."

Vyhorenie môže postihnúť kohokoľvek... Nevyhýba sa mladým ani starým a nezávisí na spoločenskom či finančnom postavení.
V dnešnej dobe, sa syndróm vyhorenia skloňuje čoraz častejšie na internete, v tlači, v spoločenských a pracovných kuloároch. Je možné nájsť mnoho návodov ako syndróm vyhorenia identifikovať a ako mu predchádzať, prípadne ho riešiť.

Pre aktuálnosť tohto fenoménu sme sa rozhodli i našu tretiu diskusiu zamerať práve na syndróm vyhorenia (alebo burnout).

-------------
Dvojicu diskutujúcich odborníčok bude tvoriť:

MUDr. Janka Vránová (psychiatrička)

PhDr. Eva Hargašová (psychoterapeutka, psychologička)

Súčasťou diskusie bude i hosť, ktorý sa s vami podelí o vlastný pribeh vyhorenia.
Diskusiu povedie: koučka a psychologička Mgr. Silvia Langermann, ACC.

Jednotlivé rečníčky vám čoskoro i bližšie predstavíme.

------------
Priebeh podujatia:

1. Diskusia 1h.

2. Q&A 1h.

3. Kvíz o ceny (Dve knihy: Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout vydavateľstva Grada) 20min.

------------
Podujatie sa koná v Impact Hub Bratislava a je bezplatné (prípadne za dobrovoľný príspevok - odporúčaná výška 3€, pričom každý darca bude v zlosovaní o dve knihy vydavateľstva Grada s názvom Syndrom vyhoření a jak jej zvládnout). Ale prosíme vás o registráciu cez rezervačný systém eventbrite, aby sme mali prehľad o kapacite. Ďakujeme vopred.

------------
"Pozitívne diskusie" predstavujú sériu podujatí a workshopov z dielne portálu duševného zdravia a sebarozvoja pozitivnamysel.sk. Cieľom týchto podujatí je edukácia a osveta spoločnosti v oblasti duševného zdravia a sebarozvoja.

Coworkingy

Busi­ness Cloud Ban­ská Bys­tri­ca
Banská Bystrica

Busi­ness Cloud Ban­ská Bys­tri­ca

99 € / osoba / mesiac
Close

Busi­ness Cloud Ban­ská Bys­tri­ca

Coworking

Konzultačné a coworkingové centrum. Pomáhame vytvárať ideálne organizácie. Máš nápad alebo startup? Pomôžeme ti ho uskutočniť, nebudeme ho kritizovať.   Do co-workingovej komunity v Business Cloud Banská Bystrica 3 hľadáme: statupy, ale aj renomované spoločnosti z oblasti urbanizmu a architektúry, lokálne aktivity, organizácie a komunity, smart inovácie a technológie, design, branding on-line, off-line startupy, začínajúce spoločnosti V prípade akýchkoľvek otázok nám píšte správy na fb, alebo e-mail na info@businesscloud.me     Cena za co-working- 99€, fixné sedenie 149€

Cena za mesiac od 99 €
Busi­ness Cloud Obchod­ná
Obchodná Bratislava

Busi­ness Cloud Obchod­ná

99 € / osoba / mesiac
Close

Busi­ness Cloud Obchod­ná

Coworking

Konzultačné a coworkingové centrum. Pomáhame vytvárať ideálne organizácie. Máš nápad alebo startup? Pomôžeme ti ho uskutočniť, nebudeme ho kritizovať.   Do co-workingovej komunity na Obchodnej ulici 3 hľadáme: statupy, ale aj renomované spoločnosti z oblasti urbanizmu a architektúry, lokálne aktivity, organizácie a komunity, smart inovácie a technológie, design, branding on-line, off-line startupy,  začínajúce spoločnosti V prípade akýchkoľvek otázok nám píšte správy na fb, alebo e-mail na info@businesscloud.me   Cena za co-working- 99€, fixné sedenie 149€

Cena za mesiac od 99 €
Hal­miS­pace
Hlavná 21, Košice

Hal­miS­pace

49 € / osoba / mesiac
Close

Hal­miS­pace

Coworking

Cena za mesiac od 49 € do 99 €
  • Hlavná 21, Košice
0100 Cam­pus
Stare Grunty 15, 841 04 Bratislava

0100 Cam­pus

 
Close

0100 Cam­pus

Coworking

0100 Campus je medzinárodný coworking pre začínajúce startupy, podnikateľov, freelancerov a študentov v Mlynskej doline, v Bratislave. Buduje silnú komunitu založenú na princípoch zdieľania a spolupráce. Spája svojich členov so študentami a podporuje ich podnikateľského ducha a rozvoj mladých ľudí organizovaním workshopov.

Auto / včera / zdieľané 0x

Dizajn, kto­rý má svoj prí­beh

Chceš tie najlepšie infošky zo sveta Startitup?