Ako si žije top herec a bývalý wrestler Dwayne „Mr. Biceps“ Johnson?

  • Z bývalého zápasníka až na strieborné plátno. Dnes herec, ktorý patrí medzi elitu a jeho zisky za film sa pohybujú v závratných výškach, za rok zarobil desiatky miliónov eur, čo je typické pre elitných hercov. Nie je však iba hercom, ale aj podnikateľom, a oblasť jeho záujmov je pomerne rozvetvená. Ako sa žije známej hviezde?
therock
adamcentric.com
  • Z bývalého zápasníka až na strieborné plátno. Dnes herec, ktorý patrí medzi elitu a jeho zisky za film sa pohybujú v závratných výškach, za rok zarobil desiatky miliónov eur, čo je typické pre elitných hercov. Nie je však iba hercom, ale aj podnikateľom, a oblasť jeho záujmov je pomerne rozvetvená. Ako sa žije známej hviezde?

O tom, že The Rock zarobené peniaze neskladuje len na svojom účte, niet pochýb. Svalnáč s pažou s obvodom minimálne 50 centimetrov pôsobí síce drsne, ale v skutočnosti je to veselá kopa. Do povedomia verejnosti sa dostal hlavne vďaka komediálnemu seriálu Ballers.  Momentálne má za sebou hlavné úlohy v mnohých trhákoch. Podľa časopisu Forbes sa mu minulý rok darilo a zarobil viac ako 55 miliónov eur, čím patrí medzi najlepšie platených hercov v Hollywoode.

Dwayne Johnson: Hviezda bez manierov

Posledný film, v ktorom si strihol hlavnú rolu, Baywatch, síce neuspel, ale to je pre Dwayna iba jeden z mála neúspechov. Medzi hitmi, v ktorých sa objavil, určite drží prvú priečku séria Rýchlo a zbesilo. Ako si táto hviezda žije v súkromí? Dwayne v roku 2016 získal ako sponzora značku športového oblečenia Under Armour. Následne spustili sériu oblečenia nesúceho jeho rukopis.

dwayne johnson

zdroj fotografie: wikimedia.org

So svojou bývalou partnerkou, boxerkou Dany Garcia, je už od roku 2012 spoluvlastníkom produkčnej spoločnosti Seven Bucks Productions. Táto má na svedomí aj vyššie spomínaný seriál Ballers a chystaný film Jumanji. Každý dobrý podnikateľ vracia niečo späť. V prípade svalnatého herca to nie je inak a pomocnú ruku podáva prostredníctvom charitatívnej organizácie Dwayne Johnson Rock Foundation. Táto pomáha spríjemniť život hlavne nevyliečiteľne chorým deťom.

Dnes už 44-ročný muž na svoj vek vôbec nevyzerá. Pritom to nie je žiaden vegetarián a masu svalov živí kvalitnou a zdravou stravou plnou živočíšnych bielkovín. Zbožňoval aj tresku, ale v roku 2016 s jej konzumáciou prestal. Čím však nikdy nepohrdne, je poriadna porcia palaciniek, ktoré patria medzi jeho najobľúbenejšie jedlá.

dwayne the rock

zdroj fotografie: youtube.com

Predávanie domov mu naozaj ide

Johnson si urobil meno ako drsný svalnáč a hviezda wrestlingovej organizácie WWE. Za jeho svalstvom stoja viacerí osobní tréneri a vo fitku trávi väčšinu času. Aj pravý zafúľaný fitnesák sa však musí vedieť obliecť. Na premiérach ho preto často uvidíš nahodeného v luxusných oblekoch, ktoré miluje.

Hviezda série filmov Rýchlo a zbesilo má vo vlastníctve viacero áut. Verejne sa však najviac ukazuje na takmer milión eurovom a 700-koňovom automobile Pagani Huayra. Miluje svoju prácu, takže pracuje aj na cestách. Pri presune z miesta na miesto využíva luxusné súkromné lietadlo Gulfstream G650. Na cesty si pomerne často berie svoje deti a partnerku Lauren Hashianovú.

Dwayne ako správny podnikateľ svoje peniaze investuje. Venuje sa totiž obchodu s nehnuteľnosťami. V priebehu desiatich rokov predal na Floride desať domov a sám sa nedávno presťahoval do novej „voňavej chalúpky“ s cenou 4,7 milióna eur. Okrem Floridy má ako správna hollywoodská hviezda dom aj na kopcoch v Los Angeles. Svojmu otcovi, s ktorým sa život nemaznal, kúpil dom a zásobil ho automobilmi. Posťažoval sa však, že jeho otec je taký skromný, že automobil vymení až vtedy, kým ho úplne nevyjazdí.

Zdroj: businessinsider.comwikipedia.org

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech