Casey Neistat to opäť rozbalí vo veľkom štýle. Jeho nové podnikateľské plány sú poriadne ambiciózne

  • Youtuber Casey Neistat sa rozhodol vybudovať nový biznis skrývajúci sa za názov 368
  • Obrovské prázdne priestory a tím o dvoch ľudoch akosi nejdú dohromady.
  • Toto je však iba začiatok cesty k plnohodnotnému centru pre každého kreatívca
casey
YouTube
  • Youtuber Casey Neistat sa rozhodol vybudovať nový biznis skrývajúci sa za názov 368
  • Obrovské prázdne priestory a tím o dvoch ľudoch akosi nejdú dohromady.
  • Toto je však iba začiatok cesty k plnohodnotnému centru pre každého kreatívca

Casey Neistat je známa to tvár YouTube. Na nejaký čas sa však vytratil z online sveta, aby mohol popremýšľať, ako ďalej naložiť so svojím životom. Po ukončení spolupráce s televíziou CNN, ktorá odkúpila multimediálnu spoločnosť Beme, v ktorej bol spoluzakladateľom, tak zostal bez vlastnej firmy. Po takmer mesačnej prestávke sa energický Casey znovu objavil na scéne a prezradil svoje plány do budúcnosti.

Prvý krok k továrni na sny

Tie sú poriadne smelé. Po tom, čo kúpil staršiu trojposchodovú budovu s obrovskými priestormi, sa rozhodol pre vybudovanie plnohodnotného centra pre kreatívnych ľudí, ktorí by sa radi združovali na jednom mieste. V New Yorku totiž zatiaľ nič podobné neexistuje, a tak je tu poriadna šanca na úspech. Nový startup pomenoval číslom 368. Ako to na začiatku každého poriadneho podnikania býva, je tu obrovské nadšenie a smelé plány. V bývalých kancelárskych priestoroch je totiž toľko miesta, že zaplniť ho bude nadľudským výkonom

Známy youtuber však vie, ako s touto obrovskou plochou naložiť. Ak pôjde všetko ako po masle, tak by tu malo byť zábavné centrum, aby sa mohli ľudia vyblázniť pri športe. Na inom mieste by sa malo nachádzať plnohodnotné produkčné štúdio, kde sa budú diať veľké veci. Toľko kreatívnych ľudí po kope dokáže zázraky. Na svoje si tu prídu nielen filmári, ale aj hudobníci.

Tým poslúži hudobné štúdio a pre tvorcov podcastov tu bude podcastové štúdio. Treba si uvedomiť, že na tieto smelé plány je potrebný poriadny tím ľudí. V súčasnosti má od obrovského zoskupenia nadšencov ďaleko. Prvým členom je samotný Casey a druhým je jeho dlhoročný kamarát Dan, ktorý sa presťahoval do New Yorku. Tím ešte nevie, čo bude vlastne robiť každý jeden člen. Je to však iba začiatok dlhej cesty k vysnívanému biznisu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK