Chceš byť osobným asistentom miliardára Richarda Bransona? Teraz máš možnosť

  • Máš už plné zuby nudných a stereotypných pracovných ponúk? Lákajú ťa nové veci?
  • Ak si odpovedal áno, tak porozmýšľaj nad ponukou od jedného z najbohatších ľudí na svete
  • Práca na Bransonovom súkromnom ostrove zaliatom slnkom ti pomôže nahliadnuť do života miliardárov
richard
facebook.com, Getty Images
  • Máš už plné zuby nudných a stereotypných pracovných ponúk? Lákajú ťa nové veci?
  • Ak si odpovedal áno, tak porozmýšľaj nad ponukou od jedného z najbohatších ľudí na svete
  • Práca na Bransonovom súkromnom ostrove zaliatom slnkom ti pomôže nahliadnuť do života miliardárov

Nie je práca ako práca. Je práca nudná a slabo platená. To je taká, ktorej by si sa mal určite vyhnúť obrovským oblúkom. Následne je tu práca, kde sa extrémne narobíš, ale plat tomu nezodpovedá. Existuje aj práca dobre platená, ale zasa nudná. To je to už o čosi lepšie, ale stále to nie je dokonalé. A čo tak život na exotickom ostrove spojený so zaujímavou prácou? Nie je to však testovanie luxusných hotelov a iných vymožeností, ale práca osobného asistenta pre takú kapacitu, akou je Richard Branson.

 

Príležitosť, ktorá sa neopakuje

Úspešný anglický rebelský podnikateľ a jeden z najbohatších ľudí sveta by si ťa vzal priamo pod svoje krídla. Ak si však túto prácu predstavuješ ako prechádzku ružovou záhradou plnou jácht a divokých párty, si na omyle. Necker Island je Richardov súkromný ostrov a malý raj na Zemi, ktorý navštevuje prevažne smotánka, ktorá na to má. Už to je potešujúca okolnosť. Práca na čerstvom vzduchu slnkom zaliateho raja by určite stála za to. Platovo by to pravdepodobne tiež nebolo najhoršie. Byť v blízkosti úspešného človeka ti môže dať veľa do budúcna.


Ponuku na sociálnu sieť LinkedIn zavesil generálny manažér ostrova Keny Jones, ktorý však už vopred vystríhal potencionálnych záujemcov, že toto bude náročná práca a ostrov je iba akýmsi bonusom. Toto upozornenie bolo asi určené hlavne akčnej mládeži, ktorá si pod touto prácou určite predstavovala niečo ako zábavu.

Čo bude náplňou práce? Potencionálny zamestnanec dostane na starosť dve totálne zaneprázdnené kancelárie. O tie sa bude musieť kompletne starať. Bude riešiť a plánovať, odpovedať na mailové správy, vypĺňať a archivovať dokumenty, bookovať dovolenky a venovať sa ďalším administratívnym úkonom. Ak príde na ostrov sám veľký šéf Branson, tak bude zastávať rolu jeho osobného asistenta.

Na inzerát by mal odpovedať človek, ktorý má fantastické organizačné schopnosti a zažil prácu v poriadne rušnej kancelárii. Okrem špičkových administratívnych schopností by mal byť potencionálny asistent extrémne motivovaný a nadšený. A to najdôležitejšie? Mal by mať schopnosť udržať tajomstvo a byť diskrétny. Ak si sa v tejto ponuke našiel, tak máš možnosť sa prihlásiť. Je takmer isté, že na toto miesto si brúsi zuby obrovský počet záujemcov.

zdroj: unilad.co.uk , wikipedia.org

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech