Chceš trojmesačnú prácu snov? Cestovka Busabout hľadá ultimátny tím cestovateľov

  • Ak sa cítiš v online svete ako ryba vo vode a rád cestuješ, máš úžasnú možnosť
  • Cestovná spoločnosť Busabout ťa pošle na dobrodružné spoznávanie sveta úplne zadarmo
  • Stačí ti len notebook s pripojením na internet a chuť zdieľať svoje zážitky so svetom
práca
Busabout
  • Ak sa cítiš v online svete ako ryba vo vode a rád cestuješ, máš úžasnú možnosť
  • Cestovná spoločnosť Busabout ťa pošle na dobrodružné spoznávanie sveta úplne zadarmo
  • Stačí ti len notebook s pripojením na internet a chuť zdieľať svoje zážitky so svetom

Ak sa pohybuješ v online svete a máš pocit, že ti chýba trochu dobrodružstva, máš možnosť zažiť niečo, čo sa pravdepodobne len tak skoro nezopakuje. Podobných príležitostí je totiž ako šafranu. Cestovná spoločnosť Busabout sa špecializuje na autobusové zájazdy pre dobrodruhov, kedy je cesta autobusmi spestrená mnohými dobrodružstvami a aktivitami. Nie je to teda len suchá jazda z miesta na miesto. Ak turistu niečo naozaj zaujme, môže sa rozhodnúť vystúpiť a vybrať sa za dobrodružstvom.

Typický príklad je asi takýto: Predstav si autobusový výlet v trvaní jedného týždňa. Trasa autobusu je zvolená tak, aby bola nabitá mnohými fantastickými miestami – kopcami, jazerami či vrchmi. Na každej takejto zastávke sa autobus zastaví na jeden celý deň. V priebehu tohto dňa sa môžu cestovatelia rozhodnúť preskúmať okolie úplne podľa svojho gusta. Nachádza sa hodinu od autobusu vodopád? Môžeš si tam zájsť. Vidíš nejaký vrch v diaľke? Môžeš naň vyliezť. Tejto forme cestovania sa hovorí Hop-on hop-off bus.

Chceš si prežiť cestovateľský sen?

Práca, ktorú ti ponúka Busabout, ťa bude priam nútiť do akcie. Nemôže ti však chýbať jedno – publikum, ktoré ťa sleduje. Cestovatelia budú totiž celú cestu mapovať a zdieľať na svojich platformách. Takže ak sa venuješ tvorbe vlogov, máš dvere otvorené. Máš solídny počet čitateľov na svojom cestovateľskom blogu? Aj ty máš šancu. Ak si závislý na Instagrame a lajky sa ti len tak sypú, tak budeš ten správny kandidát.

No a šancu majú aj užívatelia Snapchatu alebo tvorcovia obsahu cez Insta Stories. Z každej platformy však bude vybraný iba jeden uchádzač. Vznikne akýsi cestovateľský tím snov. Je isté, že každý jeden odvážlivec prejde veľmi prísnym výberom a predstavitelia cestovky sa budú zameriavať na veľkosť publika a kvalitu obsahu. Bez toho to jednoducho nejde, pretože firma určite sleduje hlavne jeden cieľ, a to je poriadna reklama naprieč celým online svetom.

A čo čaká štastlivca? 90-dňové dobrodružstvo a návšteva 47 miest v rámci pätnástich krajín Európy. Trojmesačný výlet pre jedného by mal firmu vyjsť na 6 000 eur. Tvojou prácou bude nielen cestovať a zdieľať svoje zážitky, ale musíš nedočkavému marketingovému oddeleniu v pravidelných intervaloch prinášať potrebné reporty. Ak bude tvoja aktivita naozaj úspešná, tak máš nárok na odmenu vo výške 2 033. Okrem toho dostaneš rovnakú sumu ako vreckové. Môžeš ju počas výletu rozhádzať na čokoľvek, čo len budeš chcieť. Všetky potrebné informácie a prihlášku nájdeš na webe cestovky.

 zdroj: thrillist.com , backpackerguide.nz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech