Čo sa stane, keď sa ocitnú dva automobily Audi v bazéne? Predvedú fantastickú šou v synchronizovanom plávaní

  • Audi prináša novú reklamu, ktorú ocenia milovníci plávania. Modely A1 a A7 sa predvádzajú v bazéne
  • Najnovšia reklama značky poukazuje na to, že aj keď sú medzi modelmi A1 a A7 cenové rozdiely, kvalita vôbec neutrpela
Unsplash
  • Audi prináša novú reklamu, ktorú ocenia milovníci plávania. Modely A1 a A7 sa predvádzajú v bazéne
  • Najnovšia reklama značky poukazuje na to, že aj keď sú medzi modelmi A1 a A7 cenové rozdiely, kvalita vôbec neutrpela

Automobilka Audi sa rozhodla pre netradičnú reklamu, v ktorej poukazuje kvality a schopnosti najnovšieho modelu Audi A1 Sportback. Najmenšiemu modelu v ponuke automobilky sekunduje podstatne väčší a drahší súrodenec A7.

Namiesto tradičnej reklamy, kde sa vozidlá preháňajú po cestách, sa marketingová agentúra BBH London, ktorá reklamu pre Audi vytvorila, snaží upozorniť na schopnosti a kvality malého modelu po svojom. O reklame píše web Adage.com.

Hlavným sloganom reklamy je, že veľkosť automobilu neznamená žiaden kompromis. Je to naozaj tak, aj keď je Audi A1 najmenším vozidlom v ponuke značky a je podstatne lacnejšie ako iné modely, ponúka všetko, na čo si pri  Audi zvyknutý. Automobil ťaží aj z toho, že je podstatne menší. Je teda ideálny ako mestské vozidlo.

Rovnaká kvalita bez ohľadu na cenu

V reklame predvedú obidva modely svoje schopnosti v pomerne malom priestore bazéna. V úvode reklamy ich vidíme obidva postavené oproti sebe. Obaja „plavci“ sa následne poberú do prázdneho bazéna čiastočne naplneného vodou. Po prvých nesmelých krokoch predvedú hotovú plaveckú šou.

Synchronizované plávanie v ich podaní je totiž bez chybičky. Pohyby vozidiel sú na milimeter presné. Reklamný spot je doplnený kvalitnou hudbou, ktorá dokonale dopĺňa výslednú veľkolepú atmosféru. Medzi dvojicou vozidiel nie sú naozaj žiadne rozdiely. Upozorniť na túto skutočnosť bol aj hlavný zámer značky. Nech si kúpiš akékoľvek vozidlo s logom Audi, vždy získavaš kvalitu bez kompromisov, ktorá je navlas podobná drahším modelom.

Nová verzia malého vozidla Audi A1 je aj napriek pomerne malým rozmerom poriadnou šelmou. Oproti predchádzajúcim verziám prináša viac vnútorného priestoru, kvalitnejšie materiály a modernejšie technológie ako digitálny kokpit alebo ovládací displej s uhlopriečkou 8,8 alebo 10,1 palca doplnený o GPS.

O bezpečnosť posádky sa starajú systémy na udržiavanie vozidla v jazdných pruhoch, či napríklad adaptívny tempomat. Automobil je dostupný vo viacerých konfiguráciách. Tá najmenej výkonná má 95 koní a päťstupňovú prevodovku, najvýkonnejšia sa pýši 150-timi koňmi a sedemstupňovou prevodovkou S tronic.

zdroj: adage.com, audi.sk

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech