Dobrými milencami sa nenarodíme. Skvelý sex sa začína, keď ukážeme svoje tiene, hovorí sex koučka Simona

  • Simona je partnerskou a sex koučkou, k tejto práci ju priviedla vlastná zvedavosť
  • Partnerom alebo jednotlivcom prináša viac radosti a autentickosti, a to nielen v intímnom živote
dvaja ľudia v objatí na posteli
Unsplash/Becca Tapert
  • Simona je partnerskou a sex koučkou, k tejto práci ju priviedla vlastná zvedavosť
  • Partnerom alebo jednotlivcom prináša viac radosti a autentickosti, a to nielen v intímnom živote

Simona Mačorová sa venuje vzťahovému a sex koučingu s odhodlaním priniesť viac radosti, autentickosti a sexuálnej pohody do vzťahov. Praktizuje tantru a váži si matku Zem. Snaží sa v živote nebrať príliš vážne a brať veci s humorom.

Vnímavá sex koučka je tiež autorkou intímnej kartovej hry Pomiluj Ma. Hra dáva láske nový rozmer a je stvorená na to, aby ľudí sprevádzala na ceste za intimitou a sebapoznávaním.

„Hra Pomiluj Ma (pomaly miluj ma) pomáha spoznať vlastné telo a potreby a učí, ako milovať pomaly. Tvorí ju 150 otázok na prehĺbenie intímneho vzťahu, 50 vzrušujúcich aktivít, ktoré odhaľujú tajomstvá úžasného sexu, prinášajú nové skúsenosti a rozširujú obzory a je to sprievodca intimitou, ktorý ukáže podrobné cvičenia zamerané na komunikáciu v partnerstve a vytvorenie priestoru pre tie najbúrlivejšie erotické dobrodružstvá,“ ozrejmila autorka konceptu. 

  • Čo priviedlo Simonu k práci partnerskej a sex koučky
  • Vnímajú sex mladí inak ako v minulosti?
  • Prečo je porno tabu a ako vplýva na mládež
  • Ovplyvňuje sledovanie porna skutočné vzťahy 
  • Prečo by mali rodičia s deťmi hovoriť o sexe a porne

Hra pomáha prehĺbiť sexuálnu túžbu, zničiť rutinu a oživiť sexuálny život, buduje sebavedomie a dôveru v partnerstve, prináša  viac (seba) potešenia a orgazmov, pochopenie vzájomných hraníc, dlhodobú spokojnosť a sexuálnu pohodu, pocit sebalásky, sexepílu a veľa zábavy.

„Je jedinečná svojho druhu a čerpá z reálneho života a z praxe. Je určená pre všetky páry bez ohľadu na pohlavie, orientáciu, náboženstvo či návyky. Láske sa predsa hranice nekladú,“ dopĺňa sex koučka.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ❤ Vzťahy a Sex so Simou (@simonamacorova)

Simona čo ťa priviedlo k práci partnerskej a sex koučky?

Zvedavosť. Hovorí sa, že najlepšie učíme to, čo sa musíme naučiť najviac. Vzťahy a ľudská sexualita ma fascinovali už od strednej, len som potrebovala nájsť spôsob, v akej forme sa tomu môžem venovať naplno.

Chýba nám adekvátne vzťahové a sexuálne vzdelanie a priestor, kde sa môžeme autenticky rozprávať o intimite a pracovať na vlastnej sexualite, na hanbe, vine a strachu s ňou tak často spojené. Partnerský a sex koučing tento priestor poskytuje. Mojím cieľom je podporovať zdravé vzťahy a sexuálnu pohodu, pretože žijeme v komunitách, navzájom na seba vplývame.

Na čo sa predovšetkým vo svojej práci špecializuješ?

Sexualita je veľmi individuálna a komplexná a každé stretnutie je jedinečné. Sústreďujem sa na prinesenie viac radosti a autentickosti (nielen) do intímneho života partnerov alebo jednotlivcov prostredníctvom koučingových metód, zameriavam sa hlavne na prácu s telom.

Chcem pracovať na vzťahu k vlastnému telu? Chcem sa naučiť vedome masturbovať? Chcem si naplno užiť potešenie, ktoré mi moje telo vie ponúknuť? Chcem vedieť komunikovať moje potreby, túžby a fantázie? Chcem zvládnuť hanbu a strach prepojenú so sexualitou? Uprednostňujem partnerove potreby pred mojimi? Chcem sa naučiť kontrolovať rýchlu ejakuláciu, alebo mám problém s erekciou?

Chcem vedieť, ako pracovať so svojím sexuálnym libidom? Ako prepnúť z mama módu na mód milenka? Som single a chcem si nájsť partnerku/partnera? Chcem dôstojne ukončiť vzťah? Spomenula som len pár najčastejších otázok, s ktorými sa v praxi stretávam. 

Kto sú najčastejšie tvoji klienti a čo ich spája?

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá