Elon Musk si vymazal svoj profil na Instagrame. Môže za to konflikt?

  • Vizionár Elon Musk sa rozhodol pre vymazanie svojho profilu na veľmi populárnom Instagrame
  • Podľa všetkého k tomuto kroku prispel konflikt s raperkou Azealiou Banks, ktorá ho obvinila z krádeže telefónu
  • O niekoľko hodín Elonov profil z Instagramu nadobro zmizol
musk
flickr
  • Vizionár Elon Musk sa rozhodol pre vymazanie svojho profilu na veľmi populárnom Instagrame
  • Podľa všetkého k tomuto kroku prispel konflikt s raperkou Azealiou Banks, ktorá ho obvinila z krádeže telefónu
  • O niekoľko hodín Elonov profil z Instagramu nadobro zmizol

Elon Musk je v posledných mesiacoch ako utrhnutý z reťaze. Čo sa deje, vie len on sám. Pravdepodobne však za jeho neštandardné správanie môže to, že si na svoje plecia vzal viac ako dokáže uniesť. Vo výsledku je tak pod obrovským stresom. Podnikať v mnohých odvetviach je jednoducho nad ľudské sily. Jeho správanie je typické pre extrémne vystresovaného človeka. Musk má toho naozaj veľa. Bojuje nielen s médiami, ktoré prinášajú sústavne nové a nové informácie o jeho spoločnosti Tesla, ktorej sa stále nedarí tak ako by bolo potrebné.

Vyzerá, že problémy má aj mimo svojich spoločností, v súkromnom živote. Napríklad s raperkou tmavej pleti známou pod umeleckým menom Azealia Banks. Tá bola pravdepodobne príčinou toho, že sa Musk rozhodol vymazať svoj profil na veľmi obľúbenom Instagrame. Jednoducho hodil do koša viac ako osem miliónov fanúšikov. Začiatok konca jeho profilu nastal vtedy, keď ho v pondelok americká raperka označila v príspevku s tým, že by jej mal vrátiť jej súkromný mobilný telefón.

Za všetkým hľadaj ženu

Celá situácia, ktorá viedla k vymazaniu instagramového profilu začala už 12. augusta, keď bola raperka v Muskovom dome. Tu načapala Elona s priateľkou 30-ročnou speváčkou Grimes, ktorá sa k nemu správala až moc neformálne. Na tom, samozrejme, nebolo nič zlé, keby tieto informácie nevykričala do celého sveta. Druhé obvinenie však bolo omnoho závažnejšie. Azealia totiž počula Muska ako prosíka o nových investorov, pričom tesne predtým zverejnil na svojom Twitteri správu, že Tesla má financie zabezpečené. Samozrejme, ani v tomto prípade si informáciu nenechala pre seba.

Následne jej zmizol mobil. Prsty v tomto zmiznutí má podľa nej advokát Muska, ktorý podplatil advokáta raperky, aby jej odcudzil mobil a vymazal z neho dôkazový materiál. V utorok ráno, pár hodín po tom, čo raperka verejne požiadala na Instagrame Muska o vrátenie telefónu a vyhrážala sa políciou, bol jeho profil nedostupný.

Musk si tak ponechal len svoj obľúbený Twitter. Tu sa priznal, že Instagram jednoducho nemal v láske. K raperke sa Musk nevyjadril. Všetko riešil jeho hovorca, ktorý tvrdí, že Musk žiadnu Azealiu Banks nepozná, nemá jej telefón a nemá ho ani žiaden z jeho advokátov.

zdroj: businessinsider.com , businessinsider.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech