Ako namiešať úspešný nápojový biznis?

upstage4final3
Popis udalosti

Slovensko zažíva takú malú nápojovú revolúciu. Ľudia si začínajú uvedomovať, čo pijú, skúšajú novinky a experimentujú. Tak ako sa stalo jedlo trendom tejto doby, tak to je aj pri nápojoch. A preto ti na ďalšom UPSTAGE prinesieme HOT tému.

Recept na úspešný nápojový biznis ti predstavia tí najväčší odborníci z brandže. A ty sa ich nakonci budeš môcť spýtať všetko, čo ťa zaujíma. :)

A kto sú naše hviezdy?

Prvým hosťom je Mário, ktorý založil sirupy Herbert. S istotou môžeme prehlásiť, že Herbert je úplná závislosť a vieme tohto sladkého nápoja vypiť na litre.

Druhým hosťom je Erik z Goriffee. Kávičkari to je kapitola sama o sebe. Goriffee je jedna z najlepších pražiarní na Slovensku. Erik vie o káve všetkoa aj to, ako v tejto brandži podnikať.

Tretím hosťom je hlavný barman Lukáš z Michalská Cocktail Room. Tento bar možno skôr poznáš ako bratislavský secret bar alebo bar v skrini. Vďaka super kokteilom a skvelej atmosfére si získal neskutočnú popularitu aj napriek svojej tajomnosti. Majster na ich drinky je práve Lukáš, ktorý ti porozpráva všetko z tejto oblasti.

Príď už v utorok 4.7.2017 do Satori Stage. Okrem poriadnej dávky inšpirácie si dáme s tebou drink a prežijeme pohodový večer.

Na záver by sme chceli poďakovať partnerom: Slovenská sporiteľňa, Slovak Business Agency, Launcher a Sygic.

Tešíme sa na teba :)

Lístky tu: https://www.eventbrite.co.uk/e/ako-namiesat-uspesny-napojovy-biznis-tickets-35755243897