Ako našli v práci to, čo ich baví a napĺňa?

Popis udalosti

Traja zaujímaví rečníci najprv vystúpia s inšpiratívnym „talkom“ o tom, ako našli vo svojej práci zmysel, ktorý im pomáha prekonávať výzvy.

👉Následne ich v panelovej diskusii vyspovedá náš moderátor a kolega Jakub Malachovský. Pritom bude priestor aj na vaše otázky a postrehy. A na záver nás čaká neformálny networking.

👉Hosťom na motivačnom teach talku bude aj Matúš Horváth.

Matúš ma rád vzdelávanie a v ľuďoch vidí obrovský potenciál. Pochádza z Bratislavy, ✈️žil a študoval aj vo Švajčiarsku, USA a na Islande.

👉Od detstva pripravoval so skupinou animátorov rôzne tábory a akcie pre mládež a práci s ľuďmi sa chcel venovať aj ďalej. Prvé skúsenosti zbieral v organizácii AIESEC Slovakia a neskôr vo väčších firmách na rôznych HR pozíciach až nakoniec zakotvil v start-upových vodách.

Dnes pracuje v Slido, kde má na starosti People Operations a spolu s ďalšími 150timi ľuďmi sa snaží budovať svetovú firmu zo Slovenska.🇸🇰🌍

👉 ĎALŠOU REČNÍČKOU bude napríklad aj Tatiana Ondrejková.

Táňa vybudovala úspešnú cestovnú agentúru Pelikan.sk. Podnikať začala už keď mala dvadsať rokov.👀

„Vôbec som nemyslela na to, že to nedokážem. Nemala som o čo prísť, čo stratiť. Som proste taký typ človeka, ktorý často staví na jednu kartu. Verím tomu, neúspech si nepripúšťam. To je podľa mňa veľmi dôležitá vlastnosť ľudí, čo chcú podnikať. Musia veriť celým svojím srdcom. Len čo začnete pochybovať, tak to nevyjde,“ hovorí v článku pre Hospodárske noviny.

Tešíme sa na teba!