Ako prekonať odpor k zmenám? | Diana Rusnáková – Transformeri

Popis udalosti

Milí študenti, priatelia a priaznivci,
ako motivovať seba či iných k zmenám, keď je zóna komfortu príliš veľká? To nám na druhej prednáške zimného semestra „Transformeri“ prezradí Diana Rusnáková.

Čo robiť, keď na uskutočnenie úspešnej zmeny nestačia bežné techniky a nástroje ako sú plánovanie, definovanie cieľa či meranie výsledkov? Dnes žijeme v dynamickej dobe, kde sú zmeny na dennom poriadku. Síce máme dobré životné podmienky a pracovné prostredie, no aj napriek tomu sa zmenám prispôsobujeme veľmi ťažko. Diana nám v stredu prezradí, ako prekonať tieto bariéry. Vďaka praktickým cvičeniam si budeme môcť overiť našu vlastnú toleranciu a flexibilitu k zmenám a spoločne s Dianou budeme hľadať cesty, ako pracovať s odporom k zmenám. Naučíme sa tiež techniky, ako zvyšovať angažovanosť ľudí v tíme a dozvieme sa, ako môžeme získať podporu pre svoj nápad vo svojom okolí.

Diana podporuje klientov na ich ceste k zmene a zlepšeniu procesov. V minulosti pracovala v rôznych odvetviach v medzinárodnom prostredí. Zameriava sa na návrh nových riešení a procesov, ktoré dodávajú zákazníkovi väčšiu hodnotu. Jej konzultačný prístup sa výrazne orientuje na zmenu ľudí a ich správania. Diana poskytuje školenia v oblasti Lean Six Sigma, riadenia zmien a riadenia portfólia projektov. Študovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave a vo voľnom čase rada šije na stroji.

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť odhodlaní stať sa Transformerom.

FB event: https://www.facebook.com/events/286498712188715/

Ak chcete mať pravidelné informácie o ďalších prednáškach a témach, prihláste sa do nášho mailinglistu: eepurl.com/dHLjjX
Minulé prednášky nájdete vo video archíve: tinyurl.com/youtubearchiv
Prednášku podporil Startitup.

Teší sa na vás Diana Rusnáková a tím Maxman Consultants