Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)

Popis udalosti

Deadliny sa nekompromisne blížia, zoznam filmov, ktoré si chcete pozrieť, sa neustále predlžuje a ešte stále si neviete po nemecky objednať Wienerschnitzel? Všetci to poznáme – čas beží najrýchlejšie, keď je ho najmenej. My sa preto musíme vyzbrojiť schopnosťami, ktorými môžeme bojovať proti stresu, prokrastinácii či rozhodovacej paralýze. Nikto sa s týmito schopnosťami nenarodí, a na školách nás to nikto nenaučil. Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú z každého dňa vybúchať čo najviac, príďte na prednášku time manažmentu pod vedením Davida Kálmána. Počas tejto interaktívnej prednášky, ktorá je momentálne i bestsellerom, si spolu ukážeme aj to, že aj šesťdesiat sekúnd vie byť veľa.

Čo sa na prednáške dozviete:

  • Preberieme a pochopíte Eisenhowerov princíp.
  • Vysvetlíme si pravidlo jednej hodiny, ktoré dokáže zmeniť náš život.
  • Odhalíme najčastejších zlodejov času.
  • Povieme si tipy a rady, ako s niečím začať, neprestať a dotiahnuť to do úspešného konca.

Hlavné ciele:

  • Naučiť účastníkov správne určovať si priority.
  • Ako správne rozdeľovať čas a rozlišovať veľkosti úloh, ktoré sa skladajú z podúloh.
  • Ako začať a neprestať robiť čokoľvek čo chceme.
  • Ako správne plánovať úlohy.

Pre koho je táto interaktívna prednáška určená:

Pre tých, ktorí sa chcú naučiť tipy a triky, ktorými môžu „strieľať“ proti stresu, prokrastinácii či rozhodovacej paralýze.

O lektorovi:

David Kálmán pracuje 13 rokov v obchode, manažmente a vzdelávaní ľudí. Má za sebou viac ako 500 vyškolených ľudí. Čo sa týka času stráveného v práci, samému sa mu podarilo 12 hodín denne v práci znížiť na 7 a to vďaka efektivite. David má tiež skúsenosť s nastavovaním obchodnej stratégie pre začínajúce startupy, aj pre väčšie oddelenia v korporáciách. Vytvoril tiež vlastný vzdelávací proces pre obchodné oddelenia a v súčastnosti pomáha firmám rásť cez lievik, vzdelávanie, nárast produktivity a zvýšením angažovanosti ich zamestnancov.

Interaktívna prednáška potrvá 1,5 hodiny, pričom môže byť predĺžená o 30 min. v rámci Q&A. Cena vstupenky online cez Tickpo je 8€, na mieste bude 10€.
Mediálni partneri: meeto, startitup, greventan.