Ako vybudovať úspešný biznis @KC Dunaj~

22685186_1634608753262696_578921816_n
Popis udalosti

Každý z nich podniká v inej oblasti, ale spája ich úspech. Ich mená rezonujú a ich skúsenosti na ceste medzi slovenskú špičku inšpirujú. Príďte sa zoznámiť s príbehmi Petra Štecka, Petra a Martina Velitsovcov, Tomáša Bátovského a Mareka Kuzmu, ktorí priblížia ako budovať biznis, akým chybám sa vyvarovať, na čo sa sústrediť, ako vyniknúť v konkurenčnom boji a ako sa vlastne na Slovensku podniká.

Peter Štecko
Majiteľ a CEO najväčšej gastronomickej firmy na Slovensku – Medusa Group, ktorá má pod sebou viacero reštaurácii na Slovensku, v Česku a Rakúsku, ktorý dvakrát získal cenu ERNST & YOUNG ako Podnikateľ roka. Do sveta gastrónomie vstúpil v roku 2003, podnikať začínal v módnom priemysle.

Peter a Martin Velitsovci
Niekoľkonásobný držiteľ ocenenia Cyklista roka na Slovensku ukončil profesionálnu kariére minulý rok. Peter Velits však nezaháľal, je jadrom dvoch podnikateľských projektov. S bratom Martinom, ktorý sa tiež venoval cyklistike, majú značku Isadore Apparel, ktorá prináša kvalitné cyklistické oblečenie, s otcom a priateľkou zase podnikajú v oblasti hotelierstva.

Tomáš Bátovský
Tento rok získal ocenenie Mladý inovatívny podnikateľ a tiež cenu časopisu Profit za inšpiratívny podnikateľský príbeh. S otcom a za výdatnej pomoci celej rodiny úspešne vedie rodinnú včelársku firmu Mary Bee. Aj keď im pred desiatimi rokmi zhoreli všetky úle, postavili sa na nohy a opäť vybudovali biznis, ktorý stojí na kvalite a tradícií, ale zároveň neustále inovuje.

Marek Kuzma
Vlani získal cenu Mladý inovatívny podnikateľ za svoje podnikanie s firmou Innocentstore. Tá sa zaoberá predajom štýlových doplnkov pre Apple zariadenia, či už v kamennej predajni v Košiciach alebo na internete, rovnako ako vytváraním priestoru, v ktorom sa môže Apple komunita vzdelávať a diskutovať spoločné témy.

Po prednáškach nás čaká networking na bare :)

14. 11. (utorok)
Štart: 19:00 hod.
Lístky: bit.ly/PredpredajUspesnyBiznis

Partneri: TREND – Týždenník o ekonomike a podnikaníRadio_FM,Podnikajte.skBiznisWeb.sk / ByznysWeb.czStartitupDobré noviny,CITYLIFE.SKkamdomestain.baKultúra v BratislaveSlido