Ako zarobiť viac na porovnávačoch cien

18489949_1288045847975679_7627060228835608050_o
Popis udalosti

Porovnávače cien patria k jedným z najvýraznejších zdrojov výnosov mnohých e-shopov. Na prednáške Vlada Macka z RIESENIA.com sa dozviete – na ktorých porovnávačoch by nemal chýbať váš e-shop, akými spôsobmi viete zvýšiť výnosy z jednotlivých porovnávačov a aktuálne trendy a zaujímavosti, vďaka ktorým dosiahne Váš e-shop skvelé výsledky.

Vedeli ste, že:
– Heureka.sk je na Slovensku najsilnejší porovnávač s 80 % podielom?
– napárované produkty nie sú vždy „napárované“?
– vďaka automatickému bidingu môžete ušetriť a zároveň viac zarobiť?
– elektronika sa predáva najviac, no móda neustále rastie?

Toto a oveľa viac sa dozviete na prednáške Vlada Macka z RIESENIA.com(http://blog.riesenia.com/)

VLADIMÍR MACKO
Online marketing specialist (SEO, Heureka)

Vlado v spoločnosti RIESENIA.com zastáva pozíciu Online Marketing Specialist od roku 2015. Venuje sa najmä SEO, má na starosti klientov, ktorí operujú v najkonkurenčnejších biznisoch (reality, finančné služby, mobilní operátori). Popri tom je jedným z našich najväčších expertov na výkonnostný marketing v porovnávačoch cien. Vladko je samorast. Kým prišiel do RIESENIA.com, stihol byť konateľom v dvoch vlastných firmách venujúcich sa online marketingu a vďaka svojej húževnatosti má potenciál stať sa jedným z budúcich veľkých mien v SEO biznise na Slovensku. Je vlastníkom niekoľkých certifikátov Google a zatiaľ je jediným Heureka špecialistom na Slovensku. Online marketingu sa aktívne venuje od roku 2012.

Počet účastníkov je limitovaný, zabezpečte si svoje miesto už teraz!

Registrácia: https://goo.gl/PtbFkH
Vstupné: 12 € predpredaj (15 € na mieste)
Lístky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11193/ako-zarobit-viac-na-porovnavacoch-cien
____________________________________________
Vzdelavaren.sk a Banka Žilina vám prinášajú Internetovú akadémiu aj v roku 2017 – sériu prednášok na témy krútiace sa okolo internetu. Chcete vedieť viac? Kliknite na www.internetova-akademia.sk.