Ako zvýšiť výkon bez automatizácie? | Vladimír Švorec

Popis udalosti

Milí študenti, priatelia a priaznivci,

na najbližšej prednáške Maxman University sa pozrieme do hlavy Vladimíra Švorca, ktorý nám prezradí, ako sa dá optimalizáciou procesov získať navyše až 50% kapacity – a to bez navýšenia zdrojov či automatizácie.

*𝗩𝗹𝗮𝗱𝗶𝗺𝗶𝗿 𝗦𝘃𝗼𝗿𝗲𝗰*
*𝗔𝗸𝗼 𝘇𝘃𝘆𝘀𝗶𝘁 𝘃𝘆𝗸𝗼𝗻 𝗯𝗲𝘇 𝗮𝘂𝘁𝗼𝗺𝗮𝘁𝗶𝘇𝗮𝗰𝗶𝗲?*

Vladimír vyštudoval Strojnícku fakultu STU a následne pôsobil 15 rokov v konzultačno-vzdelávacej spoločnosti, kde sa venoval hlavne rozvoju organizácií v oblasti zlepšovania a projektového manažmentu. Na konci roka 2015 spoluzaložil firmu QPC, ktorá hneď v roku 2016 získala cenu „Golden Barrel“ za najlepší investičný projekt roku v MOL group. Aj vďaka tomuto úspechu sa stali strategickým dodávateľom pre Slovnaft. Popritom všetkom sa Vladimír podieľal aj na založení a rozvoji neziskovej organizácie PRO VIDA a jej kľúčového projektu BUDDY.

Ako zvýšiť výkon bez automatizácie?

Pre mnohých manažérov je dnes horúcou témou nasadzovanie robotov v administratívnych procesoch. Vladimír nám však prezradí, ako je možné zvýšiť výkon aj bez nákladnej investície do automatizácie, a to aj o 30-50%. Na skutočných prípadoch zo známych firiem ako VUB, Slovnaft, či SHP group nám ukáže nielen to, aké výsledky sa dajú dosiahnuť, ale aj ako na to. Stačí identifikovať 8 hlavných žrútov času a následne skombinovať dômyselné riadiace mechanizmy s dôsledným manažmentom zmeny. Viac o týchto žrútoch času a o tom, ako ich eliminovať, nám povie Vladimír už budúci týždeň na Maxman University.

𝗩𝘀𝘁𝘂𝗽 𝗷𝗲 𝘃𝗼𝗹𝗻𝘆, všetci ste vítaní, stačí prísť a „pozrieť sa do hlavy“ 𝗩𝗹𝗮𝗱𝗶𝗺𝗶𝗿𝗮 𝗦𝘃𝗼𝗿𝗰𝗮.

Ak chcete mať pravidelné informácie o ďalších prednáškach a témach, prihláste sa do nášho mailinglistu: eepurl.com/dHLjjX
Minulé prednášky nájdete vo video archíve: tinyurl.com/youtubearchiv
Prednášku podporil Startitup.

Tešíme sa na vás.
Tím Maxman Consultants