Analýza trhu – dôležitý krok k úspechu

Print
Popis udalosti
V utorok 10. apríla máme pre Vás pripravený prvý zo série Playpark workshopov ANALÝZA TRHU – DÔLEŽITÝ KROK K ÚSPECHU s odborníkom Andrejom Rybovičom.

Program Playpark Bratislava na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network) realizuje Slovak Business Agency a Bratislava – hlavné mesto SR v spolupráci s Univerzitný technologický inkubátor InQb. Mediálnym partnerom programu Playpark je Startitup.

O workshope
Môj nápad je unikátny, nemám konkurenciu, nič podobné neexistuje na trhu, všetci to budú kupovať!!! Toto sú základné predpoklady, ktoré predurčujú neúspech podnikateľského nápadu už na jeho začiatku. Na seminári sa dozviete, ako overiť, či o produkt bude záujem zo strany potenciálnych zákazníkov, ako máte správne klásť otázky a ako robiť analýzu trhu. Lektor Andrej Rybovič na základe skúseností z rôznych projektov na praktických príkladoch predstaví, ako máte pripraviť analýzu trhu a urobiť dôležitý krok k úspechu vášho podnikateľského projektu.

ČO SA DOZVIETE?
• všetko o pochopení trhu a biznis analýzach (prieskum trhu, analýza konkurencie a SWOT analýza)
• čo robí nápad odlišný od iných z hľadiska produktu a obchodnej stratégie?
• ako overiť, či o produkt bude záujem zo strany potenciálnych zákazníkov?
• kladenie správnych otázok

O lektorovi:
Andrej Rybovič je spoluzakladateľ startupu MindBox VR, s ktorým absolvoval akceleračný program Startup Yard v Prahe. Venuje sa rozvoju podnikania a podpore podnikateľov. Radil pri rozbehu viacerých startupov. Pomáha začínajúcim podnikateľom, startupom ale aj firmám aplikovať princípy lean startup, customer development a správne validovať nápad. V minulosti bol spoluorganizátor víkendového startup podujatia v Žiline a pôsobil ako lektor a koordinátor univerzitného programu Povolanie podnikateľ.

KEDY?
• 10.04.2018 (15:00-19:00)

KDE?
• PLAYPARK BRATISLAVA / Univerzitný technologický inkubátor STU, Pionierska 15, Bratislava (miestnosť č. 216, 2. poschodie)

REGISTRÁCIA
Viac info a registrácia na workshop tu ➡ https://goo.gl/forms/Z4ffNKC1TfAR4Yw43

O PLAYPARKU
Pre viac info o Playparku klikni sem >> http://www.sbagency.sk/mate-inovativny-napad-prihlaste-sa-do-2-treningovej-periody-medzinarodneho-programu-playpark#.WrDNIujOXcu

PODMIENKY ÚČASTI NA PODUJATÍ:
Tento workshop je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.
Prečo nepodnikateľ?
Tento workshop, ako jedna z foriem jednorazového odborného poradenstva, sa realizuje v rámci projektu Central Europe Regional Innovation Ecosystems Network (akronym CERIecon, číslo projektu CE 119), spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, pričom v súčasnosti je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.

Účasť je BEZPLATNÁ.