AUGUST POD PALMOU/ B-COMPLEX FT. TRIPLPÍ

Popis udalosti

V Park de Palma sa stretne DJka s produkčnou, rozpália gril, pustia pár skladieb spoza mixpultu a nebudú chýbať ani sprievodné aktivity ako ping-pong, či futbal.

Grilovačky milujeme a tento mesiac si ich skrátka pýta!

PRODUKČNÁ PAULA POŠTOLKOVÁ

Grilmajsterka a produkčná Paula Poštolková ejkejej triplpí nebude stáť iba za výdajným pultom podprahovej gastronómie, po rokoch nabrala odvahu (a v priebehu jedného plánovaného workshopu aj skúsenosti) a sama niečo pustí z mixpultu. Ak by workshop nestihla, vopred si napáli demo, nech nie je hanba.

B- COMPLEX

Uznávaná slovenská DJka zahrá trochu drum&bass ku drinku, ale aj do tanca. Za jej najznámejšiu skladbu je považovaný “Beautiful lies”, v roku 2016 získala ocenenie Radio Head Awards singel roka za „Past Lessons For The Future f. Jan Werich“. V súčasnosti má svoje štúdio v priestoroch Cvernovky a na jej hudbu sa u nás môžete vyblázniť na pravidelnom evente BASIC.

Vrátane grilu a hudby bude k dispozícii servis od Skrytý bar, ping-pong, futbal či detské ihrisko.

_____________________________________________________________________________________________________

Séria podujatí August pod Palmou v Novej Cvernovke je príjemným strávením druhej polovice leta v exteriéri spolu s pravidelnými koncertami, DJ setmi, filmovým premietaním a literatúrou. Program budeme postupne uverejňovať na FB Nová Cvernovka a tiež na webe: https://novacvernovka.eu/program

FB event: https://www.facebook.com/events/299892430574125/