BANKA RADÍ: Ako na papiere #2

13177210_975655472530108_575628885618787692_n
Popis udalosti

Kto má rád papierovačky? A kto má z toho pravidelne raz za mesiac hlavu ako melón? ;) Rozhodli sme sa spojiť príjemné s užitočným a pripraviť pre vás (a aj pre nás) stretnutie pri raňajkách s expertmi (skúsenými a overenými) z dvoch najpálčivejších oblastí. Nezáleží na tom, či ste z veľkej alebo malej firmy, či ste živnostník alebo zamestnanec, Banka radí všetkým :)

Po prvých raňajkách sme bohatší o zopár informácií, ale hlavne o okruhy tém, ktoré vás najviac zaujímajú a ktorým sa budeme skôr zovšeobecna (nie konkrténe obchodné spory a pod.) venovať. Chceme sa sústrediť hlavne na tipy, triky a hinty, ktoré vám dajú viac ako google :) Nižšie spíšeme vaše otázky a budeme radi, ak všetci, ktorí máte záujem získať viac vedomostí z právnej aj ekonomickej problematiky, zahlasujete za otázky, ktorým by ste sa chceli venovať na druhých raňajkách vo štvrtok 2.6.2016, prípadne dopíšete ďalšie, vlastné otázky, ktoré ste medzi spísanými nenašli.

V priebehu raňajok bude čas venovať sa približne štyrom témam, preto si Alenka, expertka na ekonomickú problematiku a Sabína, expertka na problematiku právnu, pripravia všetky tipy a triky k 4 otázkam, ktoré budú mať od vás najviac „lajkov“.

Tešíme sa na vás a veríme, že vám uľahčíme a spríjemníme jednu z najnepríjemnejších súčastí podnikania ;)

Registrácia: http://goo.gl/forms/v0T9tGGM9j
Vstupné: 12 € (v cene káva/čaj/džús a niečo chutné + poradenstvo)