BeREADY Awards

Popis udalosti

Vytvor si tím, vyrieš problém a vyhraj pre seba i svoju strednú školu finančnú odmenu!

V rámci aktivít Slovenskej asociácie pre rozvoj inovácií vo vzdelávaní (SAIDE) sa chystá súťaž, kde najlepší stredoškoláci riešia technické problémy, nadobúdajú zručnosti dôležité pre svoju budúcu kariéru a zároveň vyhrávajú pre seba i svoju školu rôzne odmeny.

Celoslovenská inovačná súťaž, na ktorej mladí technici z najlepších stredných škôl riešia zadaný problém, nadobúdajú zručnosti dôležité pre svoju budúcu kariéru a zároveň vyhrávajú finančné štipendium pre seba i podporu pre svoju školu.

Celý program súťaže prebieha na digitálnej platforme, kde sa jednotlivé študentské tímy spájajú, vzdelávajú a následne pracujú na svojich riešeniach.

Absolvovaním programu študenti získajú jednu z aktuálne kľúčových konkurenčných výhod na trhu práce – schopnosť spolupracovať a riešiť problémy v online priestore. Vedieť spolupracovať v takomto priestore, prichádzať s konkrétnymi výsledkami a zároveň sa tam učiť nové informácie a nadobúdať zručnosti je z hľadiska zamestnateľnosti v tejto dobe obzvlášť prínosné.

Prihlás sa a neváhaj: https://www.beready.sk/