Big Data Hackathon @The Spot

1453417_1087929167925492_8236413472025435666_n
Popis udalosti

Tak takýto hackathon sme tu ešte nemali! Ak vás zaujímajú dáta a tým myslíme BIG DATA, tak zbystrite pozornosť! Počas víkendu 1.-3. apríla budeme mať k dispozícii obrovské datasety @Profesia.sk a výskumnej agentúry TNS Slovakia a pozrieme sa na zúbok otázkam ako:

Ako ľudia hľadajú prácu? Ktoré ponuky práce sú najúčinnejšie? Existuje zázračný zaručený spôsob ako napísať inzerát tak, aby sa ozvali tie najväčšie talenty?

Na tieto a mnohé ďalšie otázky sa budeme snažiť zodpovedať na hackathone, ktorý je ZADARMO a otvorený pre všetkých. Či už vás zaujíma data-science, chcete sa naučiť používať rôzne analytické tooly alebo jednoducho stretnúť ďalších ľudí rovnakej krvnej skupiny, tu by ste nemali chýbať :-) Okrem samotného hackathonu je zadarmo aj jedlo a občerstvenie počas celej akcie.

Háčik to má len jeden, kapacita je obmedzená, preto vás poprosíme zaregistrovať sa priamo TU: http://bit.ly/bigdata_hackathon

Nech vieme, na koľko ľudí sa pripraviť a prípadne zakričať, keď nás už bude priveľa. Máte otázky? Viac informácií nájdete tu: http://bit.ly/thespot_hackathon1604 a ak ani tam nenájdete odpovede, pokojne sa pýtajte :-)