Biznis model pre tvoj nápad

Print
Popis udalosti

Vo štvrtok 26. apríla máme pre Vás pripravený druhý zo série Playpark workshopov BIZNIS MODEL PRE TVOJ NÁPAD s odborníkom Andrejom Rybovičom.

Program Playpark Bratislava na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network) realizuje Slovak Business Agency a Bratislava – hlavné mesto SR v spolupráci s Univerzitný technologický inkubátor InQb. Mediálnym partnerom programu Playpark je Startitup.

O workshope
Praktický workshop pre začínajúcich podnikateľov, ktorí rozbiehajú vlastný podnikateľský nápad. Účastníci sa naučia pracovať s nástrojom Business model canvas. Dozvedia sa, ako si rýchlo overiť svoje predpoklady, ako využívať princípy lean metódy a aké typy biznis modelov existujú. Lektor uvedie praktické príklady, ako využívať nástroje a metódy v praxi. Každý účastník si vytvorí svoj vlastný biznis model, na základe ktorého vytvorí kvalitný biznis plán.

ČO SA DOZVIETE?
• identifikovanie a popis kľúčových prvkov vlastného biznis modelu;
• praktické príklady, akým spôsobom sa dá podnikateľský nápad opísať, navrhnúť a vyskúšať;
• udržateľnosť biznis modelu a aké typy biznis modelov existujú;
• metóda Lean startup;
• vytvorenie kvalitného biznis plánu.

O lektorovi:
Andrej Rybovič je spoluzakladateľ startupu MindBox VR, s ktorým absolvoval akceleračný program Startup Yard v Prahe. Venuje sa rozvoju podnikania a podpore podnikateľov. Radil pri rozbehu viacerých startupov. Pomáha začínajúcim podnikateľom, startupom ale aj firmám aplikovať princípy lean startup, customer development a správne validovať nápad. V minulosti bol spoluorganizátor víkendového startup podujatia v Žiline a pôsobil ako lektor a koordinátor univerzitného programu Povolanie podnikateľ.

KEDY?
• 26.04.2018 (15:00-19:00)

KDE?
• PLAYPARK BRATISLAVA / Univerzitný technologický inkubátor STU, Pionierska 15, Bratislava (miestnosť č. 216, 2. poschodie)

REGISTRÁCIA
Viac info a registrácia na workshop tu ➡ https://goo.gl/forms/oOqemheWXri8rDPt1

O PLAYPARKU
Pre viac info o Playparku klikni sem >> http://www.sbagency.sk/mate-inovativny-napad-prihlaste-sa-do-2-treningovej-periody-medzinarodneho-programu-playpark#.WrDNIujOXcu

PODMIENKY ÚČASTI NA PODUJATÍ:
Tento workshop je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.
Prečo nepodnikateľ?
Tento workshop, ako jedna z foriem jednorazového odborného poradenstva, sa realizuje v rámci projektu Central Europe Regional Innovation Ecosystems Network (akronym CERIecon, číslo projektu CE 119), spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, pričom v súčasnosti je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.

Účasť je BEZPLATNÁ.