Business Clinic #6 – Účtovné poradenstvo: Mám neziskovku, musím podať daňové priznanie k dani z príjmov?

12417963_996440923748417_7663509559068220593_n
Popis udalosti

Od profíkov z praxe sa zadarmo dozvieš základné informácie, ako napríklad:
Kedy musím podať daňové priznanie k dani z príjmov?
Čo s podnikateľskou činnosťou?
Čo s grantami, darmi a 2%?

Príď a polož aj svoju otázku Prihlásiť sa môžeš do 20. februára.

Ako to bude prebiehať?

Začneme stručným zhrnutím bežným problémov tejto témy. A následne rovno prejdeme na vaše konkrétne situácie. Táto téma poradenstva je vhodná pre menšie a stredné podniky a spoločnosti.

Kedy sa uskutoční Business Clinic – účtovné poradenstvo?

29 februára od 15:00 do 17:00 v našich priestoroch Impact HUBu. Vstup je zadarmo – len pre prihlásené a vybrané projekty. Lektorom Business Clinic je Martin Holič z hbr advokáti, s.r.o.

Čo je Business Clinic?

Business Clinic umožní ľuďom a tímom so zmysluplnými nápadmi dostať reálny profesionálny feedback na ich činnosť a tiež rady a tipy od ľudí z fachu. Právnici, ekonómovia, marketéri, predajcovia – ľudia, ktorí dennodenne robia v týchto oblastiach, svoju prácu majú radi a robia ozajstnú kvalitu. Takí, za ktorých by si si bežne musel zaplatiť nemalé peniaze alebo sú dlhodobo vybookovaní. Teraz ich čas môžeš získať pro bono. Jediné, čo treba, je pýtať sa a nechať si poradiť. Kapacita Business Clinic je maximálne 6 projektov, z každého projektu sa môžu zúčastniť 2 účastníci.

Pre koho je Business Clinic určená?

Aj pre teba. Pre našich členov. Pre širokú verejnosť. Musíš však už mať rozbehnutý projekt aspoň pár mesiacov – jasné ciele, aktivity a ich plán. Ide naozaj o praktické poradenstvo, ťažko by sme polemizovali nad snami a úvahami. Budeme riešiť konkrétne možnosti pri reálnych problémoch či výzvach podnikania.
.