Business Clinic # Business Case

13100841_1064406646951844_7764735126095517185_n
Popis udalosti

Získaj 2 hodinové one to one konzultácie od lektora Rastislava Kuciaka k tvojmu business case-u ZADARMO.

Ako optimalizovať svoj business case, “posunúť” čísla tvojho biznisu tým správnym smerom a ako najjednoduchšie zistiť, či sú tvoje biznis aktivity udržateľné? Riešením je dobrý biznis plán a skills pozerať sa na case v súvislostiach.

PRE KOHO JE BUSINESS CLINIC URČENÁ?
Pre rozbehnuté biznis projekty, ktorých služba či produkt sú už na trhu a majú aspoň základnú predstavu o svojich číslach ( výrobné nákaldy, prevádzkové náklady, zisk a cieľ, kam by sa chceli dopracovať za najbližšie obdobie).

AKO BUSINESS CLINIC PREBIEHA?
Na prvom stretnutí sa spolu s Tebou pozrie na Tvoje čísla, preberiete plán, zamyslite sa, kam sa to dá posunúť a ako tvoje aktivity optimalizovať na tie, ktoré ti vytvoria zisk. Odnesieš si domov plno nových pohľadov a “domácu úlohu”. O týždeň na to sa zase stretnete a s triezvou hlavou nastavíte nový model na tvoje najbližšie fungovanie.

KEDY BUSINESS CLINIC PREBIEHA?
PRVÁ KONZULTÁCIA
30.5. od 12:00 – 18:00, 5 projektov získa one to one 1h blok. Presný čas Tvojho bloku ti upresníme.

DRUHÁ KONZULTÁCIA
8.6. od 12:00 – 18:00 – si 1h stretnutie zopakujete.

Na stretnutí sa môžu zúčastniť max.2-3 zástupcovia tímu

MENTOR BUSINESS CLINIC je:
Rastislav Kuciak – executive manager C.A.A.S.
Rasťo sa podielal na tvorbe stratégií, trhových analýzach a plánoch v rámci tímu stratégov v Telekome. Projekt odpredaja Rádiokomunikácií ho dostal do reálneho biznisu a umožnil mu pričuchnúť k riadeniu projektov. Od roku 2007 prešli jeho rukami desiatky M&A projektov. Pomáhal realizovať stratégiu trhovým lídrom ako napríklad Datalanu či Azetu. Dnes poskytuje poradenstvo v rámci vlastnej spoločnosti a okrem M&A projektov sa zameriava aj na rozvoj nového biznisu a špeciálne projekty.