Business Women Workshop: Ako na prvý web alebo UX design pre nový biznis

12931032_1042488335810342_7052706101839732516_n
Popis udalosti

Rozbiehaš vlastný biznis a je ti jasné, že bez funkčného webu sa ďaleko nepohneš? Nemáš však žiadne skúsenosti s tým, ako na to, ktoré informácie sa na web hodia, aké tam nepatria? Každá webová stránka by mala maž jasnú funkciu – predaj, informovanie, tvorba imidžu, vyvolanie potreby prispieť na tvoju aktivitu.

V apríli a máji sme pre Teba pripravili s našimi priateľmi z 2FRESH SK UX Design workshop. Ukážeme Ti, ako sa nad tvojou budúcou webovou stránkou zamyslieť ešte predtým, ako ju zadáš grafikovi, programátorovi, agentúre či šikovným kamošom, alebo sama sebe na jej zrealizovanie.

Čo sa na workshope naučím?:

Ako stanoviť ciele svojho webu
Ako definovať svoju cieľovku
Prečo a ako robiť výskum
Ako implementovať výsledky výskumu do tvorby nového webu
Pre koho je Business Women Workshop určený:

Pre začínajúce slečny a ženy s podnikateľským nápadom, ktoré chcú podporiť svoj biznis na novom webe. Nie je vhodný pre dámy už s rozbehnutou webovou stránkou – pre ne pripravujeme špeciálny workshop :).

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 12.4 od 17:30 do 20:30 u nás v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená len na 10 miest, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.

CHYŤ SI MIESTO NA WORKSHOPE

Je workshop určené pre právnické či fyzické osoby?
Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.

Workshop s profi lektorom a za symbolickú cenu Ti prinášame vďaka nášmu partnerovi VÚB Banke a s pomocou mediálneho partnera Startitup.sk :)

Spoznaj lektorkov workshopu:

Sú nimi Jozef Benko a Katka Zalánová z 2FRESH SK.

Jozef je dizajnér a strategický konzultant s viac ako dekádou skúseností v digitálnych a interaktívnych médiach. Pomáha firmám a neziskovým organizáciam tvoriť lepšie produkty a služby, predovšetkým pomocou dizajnu zameraného na človeka. Svoj prvý web vytvoril keď mal štrnásť a odvtedy stihol pracovať na projektoch pre neziskovky a early-stage startupy až po veľké firmy ako FOX Broadcasting, Rogers Media, Telekom, ZUNO.

Katka pracuje ako Researcher a UX Designer v 2FRESH SK. Po štúdiu priemyselného dizajnu na Slovenskej technickej univerzite a Universidade de Lisboa v Portugalsku sa rozhodla užšie špecializovať na používateľa a použiteľnosť produktov. V súčasnosti sa venuje hlavne výskumu a používateľskému testovaniu. Na workshope povedie praktickú ukážku používateľského testovania.