Business Women Workshop: Ako si vytvoriť newsletter a ako vyhodnocovať jeho úspešnosť?

12813908_1021813057877870_1124511363914126622_n
Popis udalosti

Tento rok pokračujeme v našich úspešných HUB Workshopoch venovaných konkrétnym témam a získaniu nových skills. Od marca do augusta na Teba čaká séria Business Women Workshop a začíname newslettrami.

Ako ich písať, aby neotravovali a ako vôbec zistiť, či sú moje newslettrové kampane úspešné? Pripravili sme pre vás 3hodinivý aktívy workshop spolu s lektorom Marekom Šulikom z Visibility. Workshop s profi lektorom a za symbolickú cenu Ti prinášame vďaka nášmu partnerovi VÚB Banke a s pomocou mediálneho partnera Startitup.sk :)

Čo sa na workshope naučím?

– Dôvody, prečo je email jeden z najefektívnejších marketingových nástrojov
– Tipy, ktoré vám pomôžu posielať lepšie newslettery
– Ako si vytvoriť jednoduchý newsletter v nástroji MailChimp
– Ako testovať viaceré varianty newsletterov
– Ako vyhodnocovať ich úspešnosť

Na workshop je potrebné si doniesť vlastný notebook a ideálne predstavu o vašom prvom mailingu či staršie newslettre, ktoré ste posielali.

Pre Koho je Business Women Workshop určený?

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.

Je workshop určené pre právnické či fyzické osoby?
Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 31.3. od 18:00 do 21:00 u nás v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.