Business Women Workshop: Motivácia a práca s dobrovoľníkmi

13450767_1093478104044698_1320982716251270510_n
Popis udalosti

Ako a prečo získavať dobrovoľníkov pre svoje projekty? Prečo sú dobrovoľníci považovaní za najvzácnejšie zdroje organizácie? Ako ich nájdem, udržím a využijem ich silný kapitál v organizácii?
Počas troch hodín sa pozrieme na základy práce s dobrovoľníkmi, od fázy ich nájdenia a oslovenia, cez motiváciu, až po zapájanie dobrovoľníkov do zavádzania inovácií vo svojich organizáciách. A ako inak, ani tentokrát nebude chýbať kreatívna atmosféra, pri ktorej sa naučíme prepájať potreby organizácie s využívaním kapacít, energie a „zdravého odstupu“ našich sympatizantov.

Pre Koho je Business Women Workshop určený?
-organizácie, ktoré sa rozbiehajú a majú limitované finančné zdroje,
-organizácie využívajúce v svojich aktivitách dobrovoľnícku prácu,
stagnujúce organizácie, ktorým chýba „nový vietor“
-organizácie, ktoré majú databázu dobrovoľníkov a hľadajú spôsob, ako využiť ich potenciál.

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.

Je workshop určený pre právnické či fyzické osoby?
Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 11.7. od 17:30 do 20:30 u nás v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.