Business Women Workshop: Nauč sa základy SEO

13260109_1075836645808844_8313036655426599913_n
Popis udalosti

Optimalizácia pre vyhľadávače alebo SEO (z angl. search engine optimization) je súbor techník na zlepšenie návštevnosti webstránky z organických (neplatených) výsledkov vyhľadávania v internetových vyhľadávačoch.

Za tri hodiny sa naučíš ako si urobiť základný SEO audit webu. Naučíš sa tak lepšie pracovať s obsahom a kľúčov=ymi slovami a získavať lepšie postavenie vo vyhľadávačoch. Tvoj web, produkty aj služby tak nájdu ľudia rýchlejšie a ľahšie. Workshop povedie skúsený online marketér Marek Šulík z Visibility. Workshop s profi lektorom a za symbolickú cenu Ti prinášame vďaka nášmu partnerovi VÚB Banke a s pomocou mediálneho partnera Startitup.sk :)

Čo sa na workshope naučím?
-Dôvody, prečo je SEO stále dôležité
-Ako SEO funguje
-Aké faktory je dôležité si všímať
-Ako si urobiť jednoduchú analýzu vášho webu pomocou bezplatných nástrojov
-Ako výstup z auditu zapracovať na web

Na workshop je potrebné si doniesť vlastný notebook a ideálne ak máš vlastný web.

Pre Koho je Business Women Workshop určený?

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.

Je workshop určený pre právnické či fyzické osoby?
Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 20.6. od 17:30 do 20:30 u nás v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.