Business Women Workshop: Ako na Newsletter

14568041_1204440432948464_4647994682367848561_n
Popis udalosti

Impact Hub pokračuje v úspešných HUB Workshopoch venovaných konkrétnym témam a získaniu nových skills. Počas novembra ťa čaká séria Business Women Workshop obohatených o mentoring!
3 vybrané projekty totiž získajú aj 45 minútový súkromný mentoring.

Workshop s profi lektorom a mentoring za symbolickú cenu ti prinášame vďaka nášmu partnerovi VÚB Banke a s pomocou mediálneho partnera Startitup.sk :)

Newsletter
Ako ich písať, aby neotravovali a ako vôbec zistiť, či sú moje newslettrové kampane úspešné? Pripravili sme pre vás 2hodinový aktívny workshop spolu s lektorom Marekom Šulikom z Visibility.

Čo sa na workshope naučím?

– Dôvody, prečo je email jeden z najefektívnejších marketingových nástrojov
– Tipy, ktoré vám pomôžu posielať lepšie newslettery
– Ako si vytvoriť jednoduchý newsletter v nástroji MailChimp
– Ako testovať viaceré varianty newsletterov
– Ako vyhodnocovať ich úspešnosť

Na workshop je potrebné si doniesť vlastný notebook a ideálne predstavu o vašom prvom mailingu či staršie newslettre, ktoré ste posielali.

Pre Koho je Business Women Workshop určený?

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.

Je workshop určené pre právnické či fyzické osoby?
Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 31.10. od 18:30 do 20:30 v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.