Business Women Workshop: Projektový manažment pre tvoj tím snov

12813908_1021813057877870_1124511363914126622_n
Popis udalosti

Tento rok pokračujeme v našich úspešných HUB Workshopoch venovaných konkrétnym témam a získaniu nových skills. Od marca do augusta na Teba čaká séria Business Women Workshop a začíname newslettrami.

Ako si v tíme podeliť úlohy a spoločne viesť projekt? Netradične – pri chystaní receptu sa naučíte, ako na to! Prihlás svojich kolegov na workshop, ktorý sme pre Teba pripravili spolu so Janette Motlovou z Eduma.sk.

Workshop s profi lektorom a za symbolickú cenu Ti prinášame vďaka nášmu partnerovi VÚB Banke a s pomocou mediálneho partnera Startitup.sk :)

Čo sa na workshope naučím?

Ako urobiť naše projekty jedinečnými
Ako tvoriť a manažovať projekty, ktorými dokážem zapájať všetkých kľúčových hráčov
Ako fungujte životný cyklus projektu a ako vyzerá zavádzanie myšlienok do reality
O tom všetkom bude náš workshop. Zamyslíme nad našou víziou, naučíme sa stanovovať ciele a krôčiky, ktorými sa k nej priblížime. A nezabudneme najmä na dobrú náladu, ktorá dáva našim školeniam šmrnc. Veď kto by sa už nechcel naučiť projektovo myslieť napríklad pri takej príprave kuchárskeho receptu .

CHYŤ SI MIESTO NA WORKSHOPE

Pre Koho je Business Women Workshop určený?

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.Workshop je akýmsi rýchlokurzom nielen pre začínajúce, ale aj pre stagnujúce organizácie a tímy. V priebehu necelých troch hodín získajú účastníci „big picture“ o tom, čo všetko musí poznať, vedieť a manažovať organizácia, ktorá chce pripravovať zmysluplné, zaujímavé a kvalitné akivity.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 31.3. od 18:00 do 21:00 u nás v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.

Je workshop určené pre právnické či fyzické osoby?
Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.