Business Women Workshop: Rozbehni sa so Sashe.sk

13445305_1093482977377544_1308415238822571581_n
Popis udalosti

Tím SAShE.sk poradí 20-tim z vás, ako vystavať svoju galériu na portáli, ako štruktúrovať ponuku, na čo sa sústrediť a čomu sa naopak vystríhať, ako pomenovať produkty, zadávať kľúčové slová, písať texty a využívať rôzne funkcionality stránky. Aby to, čo vlastnoručne vyrobíš, bolo kvalitne odprezentované. Na workshop ti príde povedať pár slov aj zakladateľka portálu Saša Miklášová.

Workshop povedie Bronislava, ktorá je produktovou manažérkou portálu na predaj handmade výrobkov a slovenského dizajnu – SAShE.sk. Pracuje na tom, aby predajci na SAShE našli nástroje a informácie, ako rozbehnúť svoje značky. Stará sa o novú webovú funkcionalitu a spolupráce s partnermi. Je zakladajúcou členkou Social Media Geeks Slovakia a má niekoľkoročné skúsenosti z online marketingu. Študovala žurnalistiku na University of Sussex v Anglicku.

Saša Miklášová, zakladateľka portálu SAShE.sk príde porozprávať o svojich skúsenostiach s handmade komunitou, o požiadavkách zákazníkov, aj o potrebách autorov rukodielnej tvorby. Podelí sa so svojimi radami a typmi ako viesť svoju galériu na SAShE tak, aby aj v interentovom priestore dostala poctivá ručná práca dôstojnú prezentáciu.
Workshop je ZADARMO, miest je však len 20 :)

Ideálne bude ak si na workshop prinesieš vlastný notebook.

Pre Koho je Business Women Workshop určený?

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou a Startitup.sk si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 4.7. od 17:30 do 20:30 u nás v HUBe a je zadarmo. Kapacita workshopu je obmedzená na maximálne 20 účastníčok, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.