Business Women Worshop: Základy online marketingu

13907122_1125558410836667_3252166977346802942_n
Popis udalosti

Prinášame ti v spolupráci s Digitálna garáž ďalší parádny workshop, ktorý povedie šikovníčka Maťka Sokolíková.

Tina začala svoju vzťah k online marketingu v nemeckom (vtedy startupe) trivago – najväčšom vyhľadávači ubytovania na svete. Startupové prostredie jej učarovalo a presunula sa do Berlína, kde pôsobila ako Country Business Developer pre platformu shopalike.sk. Túžba za domovom ju priviedla späť na Slovensko, kde v agentúrach Online Toro a ui42 spravovala PPC a Social Media kampane pre klientov ako Microsoft, UPC, či mBank. Momentálne pôsobí v Googli, kde má na starosti marketing – agentúrny Program Google Partners a projekt Digitálna Garáž. Vo voľnom čase sa venuje svojmu internetovému obchodíku s hodvábnymi šatkami, 7 mačičkám a cestovaniu.

Čo sa na workshope naučím?
– digitálny svet v číslach
– ako ľudia nakupujú online
– nástroje online marketingu
– webová analytika
– marketingová stratégia – STDC

Na workshop je potrebné si doniesť vlastný notebook.

Pre Koho je Business Women Workshop určený?

Pre slečny a ženy, ktoré rozbiehajú svoj vlastný biznis nápad alebo komunitný projekt. Prečo pre ženy? Spolu s partnerom VÚB Bankou a Sartitup.sk si myslíme, že podnikavých žien je na Slovensku stále málo. Rovnako ako príležitostí pre systematické vzdelávanie a nakopnutie vlastných biznis riešení.

Je workshop určený pre právnické či fyzické osoby?
Workshopu sa môžete zúčastniť ako fyzická osoba. Dokladom o zaplatení je prevod z bankového účtu.

Koľko workshop trvá a aká je cena?

Business Women Workshop sa koná 22.8. od 17:30 do 20:30 u nás v HUBe a cena je 10 EUR/ osoba. Kapacita workshopu je obmedzená, tak aby sa nám dobre pracovalo a lektor mal na vás všetky čas.