Bývanie budúcnosti

Popis udalosti

Developerský boom, ktorý v súčasnosti zažívame v Bratislave definuje budúcnosť výzoru samotného mesta. O tom, aké sú trendy vo výstavbe, plánovaní či technológiách prídu porozprávať elitní odborníci z fachu.

Pavel Pelikán – CEO J&T Real Estate, jednotky na trhu rozostavaných administratívnych priestorov na Slovensku a zároveň jedného z lídrov v oblasti developmentu rezidenčného bývania. Vyše 50 projektov a viac ako 720k m2 v hodnote viac ako 1 mld. eur hovorí za všetko.

Tomáš Laštovka – skupinový CEO Penta Real Estate, ktorá je známa nekompromisným dôrazom na kvalitu svojich projektov. Tomáš je jedným z top manažérov na Slovensku jednej z top developerských firiem. Ako sa robí obrovský biznis, ktorý mení mestské štvrte a aké sú plány ďalšieho rozvoja aj v oblasti nových technológií sa budete môcť dozvedieť exkluzívne na Sigfox IoT Meetupe.

Jan Tušl – CEO Window Holdingu, kam patrí aj najväčší výrobca okien v Česku, spoločnosť Vekra. Svojím postavením na líderskej pozícii na trhu prispôsobuje aj svoje smerovanie k inováciám a používaniu tých najnovších technologických vychytávok. To, ako dokážu zabezpečiť moderné okná bývanie budúcnosti sa dozviete už čoskoro.

Petr Šec – nevýkonný riaditeľ v reklamnej agentúre Proximity, ktorá patrí do celosvetovej siete Mark BBDO, CMO a investor spoločnosti WAFE, ktorá sa stará o čerstvý vzduch v budovách. Rekuperačné jednotky od WAFE sú jednoznačne potrebnou súčasťou bývania budúcnosti. Veď kto by nechcel mať doma, v kancelárii či v škole čerstvý vzduch bez nutnosti pravidelného vetrania? Práve to je inovatívne riešenie, ktoré prináša WAFE svojimi jedinečnými jednotkami.

Rado Jovič – Produktový inovátor a dizajnér služieb v Innogy. Technologický pokrok je nutnou súčasťou každého biznisu, aj energetického, a ako sám hovorí: „IoT je pre nás platformou, na ktorej chceme vybudovať riešenia, ktoré zákazníkom dávajú zmysel a vedia oceniť ich prínos v každodennom živote“.

Vstupenky ➡️ http://bit.ly/Byvanie-buducnosti