Cestovateľské kino: Nórsko (pridané premietanie) @KC Dunaj~

24799270_1883433418352755_1371902605133962053_o
Popis udalosti

Severská exotika v plnej sile! Pre veľký záujem je to ešte jedna možnosť spoznať jednu z najbohatších krajín sveta s prírodou, ktorá uchváti aj najnáročnejších krajinkárov. Ľadovce, fjordy, hory, útesy, pláže, lesy, tundru aj široké laponské pláne plné sobov. Nórsko má všetko! A keď sa k tomu pridá nádherný severský dizajn a architektúra svetového formátu, máte dôvod rozmýšľať o tom, či je Nórsko najestetickejšou krajinou na svete. Poďte sa pozrieť, ako to vyzerá v krajine, kde je každé desiate auto elektromobil, kde je bežné pracovať len na 60-percentný úväzok a zvyšok času venovať rodine a sebarozvoju, kde vymysleli koncept slow TV a tisíce ľudí sledujú štrikovanie svetra s nórskym vzorom v priamom prenose.

Martina Čameková
vždy inklinovala k cestovaniu. Miluje severskú prírodu a mentalitu Škandinávcov. Vyštudovala švédčinu, po škole ju zavialo do Ekvádoru a pustila sa do španielčiny. Desať rokov sprevádza klientov po Škandinávii, na Islande, Grónsku, ale aj po iných kútoch sveta. Maťa je akčný typ, ktorý prijíma všetky výzvy a neobsedí na jednom mieste ani minútu. Najradšej zo všetkého robí novú stopu v čerstvom prašane.

9. 1. (utorok)
Štart: 17:00 hod.
Vstup: bit.ly/CKNorsko

Partneri: InterezDobré novinyCestovanie po sveteStaritupRadio_FM,okocasopisCITYLIFE.SKkamdomestain.baZdolahoreKultúra v BratislavePřednáškomat, Cafe news, BratislavaDen.sk – Bratislavský internetový denník