Cestovateľský festival Cestou necestou v Trenčíne

Popis udalosti

Cestovateľský festival Cestou necestou v trenčianskom Piano clube.

Spolu s Lenkou zistíme, ako majú radi backpackerov na Seycheloch, precestujeme Kolumbiu a zistíme, či je to stále krajina Pabla Escobara. A veríte, že sa dá Thajsko precestovať za cenu dovolenky v Európe?!

18:00 Gabo Antal – Thajsko za cenu dovolenky v Európe
Za 17 dní sme precestovali destinácie ako Phuket, Phi-Phi Islands, James Bond Island, Krabi, Koh Samui a samozrejme Bangkok. Bývali sme od štvorhviezdičkových hotelov s infinity bazénom, až po kapsulové prespanie v hosteli. Vyskúšali sme najlepší thajský street food, ale zistili aj to, ako chutia chrobáky, lúčne koníky, alebo škorpióny :) V parkoch sme naberali energiu pri cvičení s domácimi, ale vyskúšali sme aj búrlivý nočný život na najdivokejších párty uliciach v Bangkoku a na Phukete. Boli to zážitky na celý život a stálo nás to menej ako dovolenka v hlavnej sezóne vo väčšine európskych destináciách. O tom, ako to môžete zažiť aj vy, vám rád porozprávam na prezentácii.

Gabriel Antal – photography Neobsedím doma

19:00 – prestávka

19:10 Veronika Tóthová – Kolumbia: Farebná, rytmická a bez predsudkov
Od karibskej časti s koloniálnymi domami a rozbúrenými vlnami, cez kopcovité parky s najvyššími palmami, až po mestá známe svojou nepokojnou históriou. Poukážem na to, že Kolumbia už dávno nevíta guľkou, ale naopak umením a kultúrou.

Here Is Nika

20:10 – prestávka

20:20 Lenka Kodajová – Seychelly bez cestovky
Čo sa oplatí vidieť na 3 hlavných ostrovoch Seychell: Mahe, Praslin a La Digue? Prečo sa oplatí navštíviť ostrov La Digue s najznámejšími plážami? Dajú sa Seychelly vôbec precestovať lowcostovo?

Lenka Kodajova Photography

Vstupné:
– 6 € predpredaj
– 7 € na mieste
– 5 € na mieste na poslednú prezentáciu