Charitatívny workshop: Spoznajte svojho zákazníka

Popis udalosti

CHARITATÍVNY WORKSHOP, ktorým k lepšiemu vzdelaniu nepomôžete len sebe, ale aj sociálne znevýhodneným deťom 👩🏻‍🏫

SPOZNAJTE SVOJHO ZÁKAZNÍKA je druhým zo série troch vzdelávacích eventov zameraných na úskalia biznisu. Je vhodný tak pre fungujúcich podnikateľov, ako aj študentov a začínajúce firmy, ktoré chcú pochopiť, ktoré faktory ovplyvňujú psychiku ich potenciálnych, ale aj existujúcich klientov a zákazníkov.

Počas tohto 3-hodinového workshopu sa od dvoch top odborníkov zo spoločnosti Mindworx dozviete viac o vede zvanej behaviorálna ekonómia a tiež o jej aplikácii do vášho podnikania. AJ o tomto bude charitatívny workshop!

Kristína Radová a Michal Plevka nám porozprávajú o tom, ako sa rozhodujú naši zákazníci, čo ich pri nákupe motivuje a demotivuje a najmä o tom, ako funguje ich vedomie a podvedomie.

Kapacita workshopu je obmedzená len na 20 ľudí, aby sa prednášajúci mohli tiež venovať vašim konkrétnym otázkam a problémom, s ktorými sa stretávate pri nastavovaní firemnej stratégie či pri priamej práci so zákazníkmi.

📅 Dátum: 17.10.2019
📍 Miesto: Campus Cowork
⏰ Čas: 17:00 – 20:00
💶 Cena: 20€

—–
SOS WORKSHOPY 🆘
Prvý vzdelávací projekt na Slovensku, ktorý k lepšiemu vzdelaniu nepomôže len vám, ale aj mladým, sociálne znevýhodneným ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú. Práve do vzdelávania mladých ľudí opúšťajúcich centrá pre deti a rodinu (nový názov pre detské domovy) investujete svoje peniaze, keď sa rozhodnete kúpiť si lístok na tento workshop pod záštitou Sám od Seba, n.o. a Campus Cowork. Veľká vďaka patrí aj všetkým lektorom a partnerom, ktorí sa rozhodli pomôcť a prednášať na našich workshopoch bez nároku na akýkoľvek honorár. ĎAKUJEME! 👏🏻

➡️ Viac informácii o workshopoch nájdete na www.samodseba.sk/sos-vzdelanie

Taktiež viac info nájdeš na facebooku: https://www.facebook.com/events/2647773081919855/

Tak určite neváhaj a príď podporiť dobrú vec a pritom sa aj niečo nové naučiť!