Cocktail fest Bratislava

Popis udalosti

Neviete čo podniknúť tento víkend a nechce sa vám sedieť doma? Skúste Cocktail fest Bratislava a vyberte sa na prvý cocktailový festival na bratislavskej Kuchajde.

  • Areál prírodného kúpaliska Kuchajda v Bratislave sa počas piatka a soboty zaplní mobilnými barmi a stane sa tak miestom, kde nájdete obľúbené klasiky, ale aj netradičné cocktailové kombinácie od výmyslu sveta.
  • Pripravte si chuťové poháriky, na Cocktail feste Bratislava 2019 bude z čoho vyberať.

V piatok a sobotu (20. – 21. septembra) sa predvedú špičkoví barmani, ktorí návštevníkom okrem chutných drinkov predvedú svoje zručnosti v exhibičnej flair show. Počas workshopov a talkshow sa dozviete súčasné trendy v mixovaní, netradičné zaujímavosti o alkohole, novinky zo sveta gastronómie a udržateľného životného štýlu, ako aj tipy ako si skvelé cocktaily namiešať doma.

Mojito, Cuba Libre či Muay Thai?

Cocktailové klasiky poznajú hádam každý, no na Cocktail feste budete môcť ochutnať aj množstvo nevšedných kombinácií. Svetoví i slovenskí barmani sa predbiehajú v kurióznych kombináciách a svoje najlepšie výtvory vám predvedú aj tento víkend v Bratislave.

Neholdujete alkoholu alebo šoférujete?

Nenechajte sa názvom hneď odradiť, na svoje si prídu aj tí, ktorí radšej siahnu po nealku. Cocktail fest sľubuje množstvo ovocných limonád so sezónnym ovocím, domácimi sirupmi či bylinkami. A ak budete potrebovať niečo na prebratie, postarajú sa o vás šikovní baristi v pojazdnej kaviarni.

 

Hudba, tanec, talkshows

Okrem potešenia pre chuťové poháriky sľubujú organizátori aj bohatý program. Efektná barmanská flair show, talkshow s úspešnými ľuďmi z gastro brandže, tanečný workshop – to je len malá ochutnávka z pripravovaného programu. Navyše sa môžete tešiť aj na hudobnú skupinu Druhá Doba či live DJku

 

Dá sa to aj bez odpadu?

Pri spoločenských podujatiach často vzniká množstvo zbytočného odpadu. Cocktail fest Bratislava však prichádza s ekologickým riešením – ľahko kompostovateľnými pohármi. Príroda tak bude trpieť menej a vy sa nemusíte starať o to, kam zahodiť slamky, či poháre. Navyše sa v sobotnom bloku prednášok dozviete tipy, ako žiť udržateľne.

Viac info nájdete na www.cocktailfest.sk

Info nájdeš aj na FB: https://www.facebook.com/events/350180315630024/

Toto všetko ti ponúkne Cocktail fest Bratislava!