DNA Lídra 2019

Popis udalosti
 • Si TOP manažér v úspešnej firme a chýba Ti motivácia? Alebo si začínajúci manažér a máš chuť na sebe pracovať či učiť sa od tých najlepších?
 • Tak neváhaj a príď na konferenciu DNA Lídra 2019, kde zažiješ spojenie tých najpútavejších biznis rozhovorov s výnimočnými osobnosťami nie len zo slovenskej scény.
 • DNA Lídra 2019 je odborná konferencia zameraná na leadership a osobnostný rozvoj, ktorá sa uskutoční 23. októbra 2019 v Divadle Aréna v Bratislave. Po úspešnom minuloročnom podujatí vám aj tento rok prináša štyri talkshow s významnými osobnosťami, ktoré vám ukážu svoje know-how, aby ste sa vy a váš biznis rozbehli na plné obrátky. Divadelné prostredie medzi vami ako publikom a profesionálmi v horúcom kresle na javisku prepojí moderátor Slávo Jurko, ktorý svojimi postrehmi dokáže vytvoriť príjemné a zábavné prostredie aj napriek tomu, že okolo vás bude víriť kvantum informácií.

  Prečo prísť?

  Čaká na vás deň, ktorý vám ukáže nové spôsoby a nové nápady pre vlastný biznis a znovu pozdvihne a vytiahne z vás to, čo drží celý tím pokope. Chcete zlepšiť svoj biznis? Zlepšite seba! Vzdelanie a nové kontakty tvoria najsilnejšie piliere vášho leadershipu.

  Okrem toho, že si zlepšíš svoj leadership, zažiješ tiež úžasný deň plný inšpirácie, cenných poznatkov, skvelého jedla a oddychu. Zároveň sme pre Teba pripravili networking zónu, kde sa stretneš so zaujímavými ľuďmi a odnesieš si nové kontakty.

  Prečo neprísť?

  Nevidíme jediný dôvod, tak určite príď, tešíme sa na Teba.

  Prihlásiť sa môžeš na stránke www.dnalidra.sk

  Viac info nájdeš aj na facebooku: https://www.facebook.com/events/399899254157996/