Emailing, automatizácia emailov a performance procesov

22885963_505469269828551_9020873852639671154_n
Popis udalosti

V utorok 14. novembra máme pre Vás pripravený druhý zo série WEBSUPPORT seminárov, tentoraz na tému „Emailing, automatizácia emailov a performance procesov“ s odborníkom Šimonom Šiplákom.

O SEMINÁRI
Plánujete v podnikaní posielať emaily? Máme pre vás užitočné tipy, ako si nastaviť systém a procesy. Viete aké sú najlepšie aplikácie a ako automatizovať emaily a performance procesy? Všetko dôležité vám na tomto seminári priblíži Šimon Šiplák.

ČO SA DOZVIETE?
• Ako správne nastaviť tvoje emailové kampane
• Tipy a triky, ktoré používajú profíci
• Najlepšie nástroje pre Emailing, automatizáciu emailov a performance nástrojov
• odporúčania kde začať, keď v emailingu ešte nemáš žiadne skúsenosti

O LEKTOROVI
ŠIMON ŠIPLÁK (Head of Performance @ WebSupport) – I am a part of the marketing department where I’m primarily responsible for data (web, backend) and business analysis. I am also cooperating with external companies, with whom we select the strategy for creating targeted PPC campaigns. At this time I am focusing on segmentation of our clients for implementing ideas and procedures for better understanding of their behaviour and growing our revenue. I use the python (pandas) scripts to dig in our data for this purpose. With the data and Exponea (google analytics as well) I try to understand our customers, find the best product solution for them and identify the most effective and efficient ways to grow a business.
https://www.linkedin.com/in/simonsiplak/

KEDY?
• 14.11.2017 (utorok) v čase od 09:00 do 10:00 hod.

KDE?
• coworking Smart City HUB, Obchodná 3, Bratislava (vchod oproti predajni Dráčik, 2. poschodie na ľavo), mapka na www.smartcityhub.sk

REGISTRÁCIA
Viac info a registrácia na workshop tu ➡ https://goo.gl/forms/y4uwB3JL2G1QHOnI2

Pre viac info o Websupport-e klikni sem ➡ www.websupport.sk
Pre viac info o SMART CITY HUB klikni sem ➡ www.smartcityhub.sk

Účasť je BEZPLATNÁ.