EXTRA – Ako mi cestovanie zmenilo život

Popis udalosti

Špeciálne bonusové premietanie po 3 dňovom cestovateľskom festivale Cestou necestou. Predstavia sa naši dvaja dlhoroční prezentujúci, ktorým cestovanie zmenilo život, no každému iným spôsobom! AKO? Potulky svetom menia pohľad na svet, zažiješ veci, o ktorých si nemyslel, že existujú a stretneš mnoho… Viac sa dozvieš na ich zaujímavých spovediach.

19:00 Marta Rajková – Ako mi 10 dní meditácie zmenilo život

Viete si predstaviť desať dní v budhistickom kláštore bez rečí, bez kontaktu s vonkajším svetom, bez telefónu, internetu a počítača? Iba meditácie a učenia každý Boží (alebo Budhov?) deň?
Nič lepšie ako boli kurzy v nepálskom kláštore Kopan a indickom meditačnom centre Tushita som si nemohla dopriať. Zmenili mi život. Vlastne, najradšej by som tam vysedávala a meditovala stále. Ale skutočnou výzvou je uplatniť to všetko tu dole, medzi ľuďmi, vzťahmi, radosťami aj starosťami každodenného života.
Ako to na meditačnom kurze vyzerá? Čo všetko mi to dalo? Čo je to šťastie a ako ho dosiahnuť? Ako sa dá účinne pracovať s emóciami ako je hnev, žiarlivosť, pripútanosť k veciam či osobám?
Odpoviem nielen na tieto otázky, ale budem rada, ak sa budete pýtať najmä vy mňa. Čím viac sa zapojíte, tým hodnotnejšia bude táto beseda pre nás všetkých.

https://www.facebook.com/martarajkovatravelandlifestyle/

20:00 – 20:30 – prestávka

20:30 Michal Tlelka – 25 šialených cesto zážitkov, ktoré mi zmenili život.

Baví ma žiť bláznivý život. Cestovať bez akéhokoľvek plánu, organizovania a zažívať pritom divoké zážitky. Takéto cestovanie často prináša nezvyčajné , šialené okamihy. Práve o nich Vám skúsim aj porozprávať na tejto prednáške. Môžete sa tešiť na 25 neobyčajných zážitkov. Od Južnej Ameriky, cez vysoké hory Álp, Kaukazu a Pamíru až po divokú a nespútanú Kamčatku.
Bude to šialené, ako celý môj život …

TlelkaMadventure

Vstupné:
– 5 € prvých 10 vstupeniek
– 6 € v predpredaji
– 7 € na mieste podľa kapacity

Lístky na: https://tinyurl.com/y8c9ulml

Ak nebudeš mať stále dosť po veľkom 3-dňovom festivale s viac ako 35 prezentáciami, ktorý bude 9.-11.11.2018 v Dome kultúry Ružinov v Bratislave: https://www.facebook.com/events/544692802618212/

PARTNERI PODUJATIA:
– Generálny partner: www.alchemytravel.sk
– Hlavní partneri: Czech turism, Nadácia ZSE
– Partneri festivalu: www.ayuryoga-ashram.com
– Hlavní mediálni partneri: www.hiking.skwww.outdoorfilmy.skwww.zamenej.skwww.dobrodruh.skwww.interez.skwww.kadetade.comwww.startitup.sk www.kamdomesta.sk
www.kamsdetmi.skwww.infoglobe.sk
– Produktoví partneri: Devold, Bergans, www.outdoorline.sk

EXPEDIČNÝ FOND:
Od roku 2015 sme podporili 12 expedícií sumou takmer 2100 €. Prihlás svoju expedíciu alebo podpor 2 % alebo ľubovoľným darom Expedičný fond. Viac o podporených expedíciách a expedičnom fonde nájdeš na: https://www.cestounecestou.sk/expedicny-fond/

MÁŠ ZÁUJEM PREZENTOVAŤ, POMÁHAŤ, alebo ORGANIZOVAŤ PODUJATIA?
Máš záujem prezentovať na Cestou necestou v budúcnosti? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/prezentuj/
Alebo chceš byť dobrovoľníkom? Viac na: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/dobrovolnik/
Ak máš záujem organizovať, ozvi sa: www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/platene-pozicie/

MÁŠ ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK alebo VIDEO, ktorý si ešte nikde nepublikoval? Zverejni ho u nás: http://www.cestounecestou.sk/bud-sucastou/pridajclanok/

PRIDAJ SA DO ODBERU NOVINIEK EMAILOM A budeš vedieť o našich podujatiach ako prvý
Pridaj sa na: https://app.mailerlite.com/webforms/landing/h5s8u5

POZRI SI ZÁZNAMY Z FESTIVALU A PRIHLÁS SA DO ODBERU VIDEÍ NA: https://www.youtube.com/c/CestounecestouSk