Facebook + Instagram = veľká láska:)

30531140_925283067632394_1267332088978210816_o
Popis udalosti

Je známe, že sociálne siete sú efektívnym kanálom na podporu malých aj veľkých značiek. Ako ich však využívať pre svoju komunikáciu strategicky?

#Ako nám môžu sociálne siete pomôcť? Ako ich používať s rozumom a bez toho, aby ste mali pocit, že tam musíte byť neustále?

#Ako efektívne komunikovať na sociálnej siete FB a IG, aby sa z fanúšikov stávali klienti?

#Aké sú marketingové trendy na rok 2018 pre komunikáčné nástroje FB a IG

#Ako prosperovať na FB a IG a svoje úspechy vyhodnocovať

#Ako nájsť tu správnu obsahovú stratégiu pre budovanie značky

#Facebook a #Instagram pre #podnikanie
Dve sociálne siete, ktoré sú ako bratia – v niečom príbuzné a v mnohom odlišné. Ich optimálny mix by mal využívať každý podnikateľ, bloger, handmade tvorca či profesionál.

#Podujatie je odporúčané pre podnikateľov, živnostníkov, handmade tvorcov, umelcov, odborníkov, ktorí chcú využívať silu sociálnych médií na efektívnu komunikáciu o hodnotách, užitočnosti a unikátnosti svojho produktu/služby/značky.

Na koho sa môžete tešiť? :)

#INSTAGRAM od Tamara Goncarova a
téma: #Prosperuj vďaka Instagramu

Tamara Goncarova vyštudovala jazyky a PhD. získala z masmediálnej komunikácie a reklamy. Od spoluzaloženia vydavateľstva InspiraPublishing (2016) sa začala aktívne venovať promo a PR na sociálnych sieťach. Začala ako SMM (Social Media Marketer) spravovať a strategicky plánovať sociálne média klientom a v súčasnosti sa špecializuje sa na Instagram. Prednáša, konzultuje a vedie offline #instaranajky pre jednotlivcov, podnikateľov a malé firmy, ktoré chcú na Instagrame komunikovať, prosperovať, rásť a šíriť pozitívne povedomie o značke. V súčasnosti má projekt „Instaranajky (instabreakfast)“, cez ktorý sa delí skúsenosťami, novinkami z instagramu a vychytávkami pre biznis a podporu osobnej značky. Sledujte INSTAraňajky s TAMI na instagrame a #instabreakfast na Facebooku.

#FACEBOOK od LuLa Jakubcova

LuLa Jakubcova pre väčšinu známa ako Lula, absolvovala Fakultu managementu Univerzity Komenského. Už počas štúdia ju zaujímal svet reklamy a marketingu. Stála pri založení PS:Digital , kde pôsobí ako Digital Marketing Consultant. Okrem starostlivosti o svojich klientov má nastarosť aj externé vzdelávanie. Jej doménou sú sociálne siete s dôrazom na Facebook.

PS:Digital – je digitálna agentúra, ktorá svojim klientom prináša kreatívne a efektívne riešenia s využitím najnovších možností digitálneho marketingu. Okrem komplexných digitálnych kampaní ponúka aj špecifické služby podľa potrieb klientov a partnerov. Táto agentúra má na konte ocenenia Zlatý klinec, Effie, Digital PIE, či PRokop.

INFLUENCERKY DVE matky
Poznáte Barby a Mimi? Dve kamarátky, ktoré spolu vytvorili blog Dvematky. Vo svojom projekte sa snažia podporovať akčné ženy a matky, ktoré stoja za mnohými úspešnými značkami. Rady ich predstavujú ostatným, aby sa nimi inšpirovali. Matky totiž dokážu aj nemožné a sú to najlepšie manažérky na svete!
Ako to tie DVE matky na sociálnych sieťach robia a čo im funguje vám prezradia už čoskoro!

Lístky si môžete už zakúpiť tu: https://tickpo.sk/facebook-instagram-velka-laska
___________________________________________________________________
akcnezeny.sk
Akčné ženy sú projekt pre všetky ženy, ktoré túžia po zmene a chcú rásť. Cieľom je poskytovať pravidelnú inšpiráciu a zároveň spájať komunitu, ktorá má rovnaké záujmy. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní. Vďaka nášmu webu www.akcnezeny.sk s tebou zdieľame obsah, tipy od iných žien a inšpiratívne podujatia, ktoré organizujeme my alebo podobne zmýšľajúce ženy. Pridaj sa k nám: [email protected]

Coworking Cvernovka
Je coworkingový priestor s detským kútikom na 5. poschodí kreatívneho centra Nová Cvernovka na Račianskej 78. Kým rodičia pracujú, o deti sa starajú 2 kvalifikované pani učiteľky v detskom kútiku inšpirovanom Montessori pedagogikou. Detský kútik je otvorený každý deň od 8:00-12:00.
Viac info na www.coworkigncvernovka.sk alebo [email protected]k