Fascinujúci svet B2B a jeho Phygital výzva

Popis udalosti

Milí študenti, priatelia a priaznivci,

na nasledujúcej prednáške semestra „Transformeri“ sa bližšie ponoríme do sveta bussiness-to-business. Jeho špecifikami nás prevedie

Juraj Nemjo

Intuitívne rozumieme svetu B2C, pretože je to prostredie, v ktorom každý deň žijeme. No svet B2B pre nás už nie je taký známy a pritom jeho konečným zákazníkom je každý firemný zamestnanec pracujúci na ktoromkoľvek pracovnom mieste.

Aké špecifiká má obchodný model bussiness-to-business?

Čo sa skrýva pod tajným kódom jeho transformačnej výzvy „Phygital“?

Juraj nás prevedie touto cestou na príklade reálnej firmy, ktorej poslaním je dodať na mieru šitú službu pre každého B2B zákazníka a všetkých jeho zamestnancov. Táto spoločnosť pritom dodáva desiatkam tisícom firemných zákazníkov desiatky tisíc produktov.

Juraj je už viac ako 13 rokov súčasťou stredoeurópskej pobočky najväčšej európskej spoločnosti v segmente kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok. Stál pri jej založení ako druhý zamestnanec, kedy bol firemný pracovný priestor tvorený stolom a stoličkou v internetovej kaviarni. Dnes je výkonným riaditeľom vo vlastnej administratívno-logistickej centrále s 300 zamestnancami pracujúcimi v štyroch stredoeurópskych krajinách. Prešiel si rozmanitými marketingovými a obchodnými skúsenosťami, ktoré boli doplnené riadiacimi a strategickými prvkami a paralelným budovaním vlastnej centrály. V poslednej dobe sa hlboko ponára do „Phygital“ transformácie celej spoločnosti. Rozmanitý pracovný svet mixuje s aktívnym behom, záujmom o iné kultúry či alternatívnu medicínu. Všetko zvláda vďaka opore v rodine s tromi nádhernými deťmi.

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť odhodlaní stať sa Transformerom.

Ak chcete mať pravidelné informácie o ďalších prednáškach a témach, prihláste sa do nášho mailinglistu: eepurl.com/dHLjjX

Minulé prednášky nájdete vo video archíve: tinyurl.com/youtubearchiv

Prednášku podporil Startitup.

Teší sa na vás Juraj Nemjo a tím Maxman Consultants.