Fashion LIVE! 2019

Popis udalosti

Fashion LIVE! je módne podujatie, ktoré sprístupňuje slovenskú a svetovú módu širokej verejnosti počas 3 októbrových dní.

Čoskoro zažije Bratislava módny víkend s odborne vystavanou programovou štruktúrou, zahŕňajúcou catwalk, semináre, performance či fashion business orientované showroomy.

Fashion LIVE! sa bude konať už čoskoro a to v dňoch od 4 – 6.10 v Obchodnom dome na Kamennom námestí. Počas týchto 3 dní sa môžeš tešiť na naozaj bohatý program a veľké množstvo slovenských dizajnérov, ktorí odhalia svoje najlepšie dizajnérske kúsky!

Úplne prvý deň Fashion LIVE! otvorí úplná novinka PROJECT ZERO IMPACT na ktorej predstavia kolekcie študenti odevného dizajnu Ateliéru 343 z VŠVU a študenti odevného a textilného dizajnu z UJEP v spolupráci s magazínom WEARME FASHION.

Ďalšia zásadná novinka tohto ročníka, je spustenie kamenného showroomu sesterského projektu FL!, ktorý už poznáte v online podobe ako virvaronline.

Práve v ňom si týždeň po prehliadkach, budete môcť kúpiť kúsky z móla.

Toto všetko ta čaká počas 3 dní v Bratislave:

Piatok

17 00
18 00
21 00

Sobota

16 00
18 00
freier / petra kubíková
/ prehliadka 2 značiek
v 1 bloku
21 00

Nedeľa

16 00
18 00
19 00
20 00
MAJA BOZOVIC
silvia zrebna
prehliadka 2 značiek
v 1 bloku
Tešiť sa môžeš aj na rôzne sprievodné podujatia, ktoré celú akciu dopĺňajú, ako napríklad Fashion LIVE! Opening Cocktail, ktorý bude 3.10, či napríklad na Fashion LIVE! x virvar Designer Pop-up 14.10.
Počas módneho víkendu na teba bude čakať množstvo dizajnérov so skvelými kúskami, ktoré si určite ešte nemal šancu vidieť preto neváhaj a prídi sa pozrieť na módnu Bratislavu!
Novinky nájdeš napríklad aj na facebooku: https://www.facebook.com/bratislavafashion.live/
Ak ešte nemáš svoj lístok tak klikaj na vstupenky alebo bež na stránku Fashion LIVE! a uchmatni si ten svoj!