Financie a financovanie

banner_ppw6_050618_1000x348-02
Popis udalosti

V utorok 5. júna máme pre Vás pripravený šiesty zo série Playpark workshopov FINANCIE A FINANCOVANIE s odborníkom Ladislavom Smoroňom.

Program Playpark Bratislava na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network) realizuje Slovak Business Agency a Bratislava – hlavné mesto SR v spolupráci s Univerzitný technologický inkubátor InQb. Mediálnym partnerom programu Playpark je Startitup.

O workshope
Chceli by ste začať podnikať, ale neviete kde získať vstupný kapitál a ako si správne nastaviť finančné procesy? Náš lektor Ladislav Smoroň vás zoznámi s možnosťami financovania z verejných a súkromných zdrojov, prevedie vás základmi finančného manažmentu, poradí vám ako si vytvoriť dobrý finančný plán a rozpočet, alebo nastaviť ceny a ziskovosť vašich produktov a služieb.

ČO SA DOZVIETE?
• základy finančného manažmentu
• tvorba finančného plánu a rozpočtu
• tvorba cien a zisku
• zdroje a možnosti financovania

O lektorovi:
Ladislav Smoroň podniká v oblasti finančného sprostredkovania a finančného vzdelávania, spolupracoval na národnom projekte podnikateľského vzdelávania so Združením podnikateľov Slovenska, je aktívny vo viacerých NGOs zameraných na podnikateľské a finančné vzdelávanie.

KEDY?
• 05.06.2018 (15:00-19:00)

KDE?
• PLAYPARK BRATISLAVA / Univerzitný technologický inkubátor STU, Pionierska 15, Bratislava (miestnosť č. 216, 2. poschodie)

REGISTRÁCIA
Viac info a registrácia na workshop tu ➡ https://goo.gl/forms/gbx6SHOK0kFbXhlF3

O PLAYPARKU
Pre viac info o Playparku klikni sem >> http://www.sbagency.sk/mate-inovativny-napad-prihlaste-sa-do-2-treningovej-periody-medzinarodneho-programu-playpark#.WrDNIujOXcu

PODMIENKY ÚČASTI NA PODUJATÍ:
Tento workshop je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.
Prečo nepodnikateľ?
Tento workshop, ako jedna z foriem jednorazového odborného poradenstva, sa realizuje v rámci projektu Central Europe Regional Innovation Ecosystems Network (akronym CERIecon, číslo projektu CE 119), spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, pričom v súčasnosti je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.

Účasť je BEZPLATNÁ.