HalmiBusiness: Plánovanie ako základ úspechu

12742623_536626763185407_3161065703753619080_n
Popis udalosti

Rozbiehaš startup? Chceš zefektívniť svoje podnikanie? Alebo končíš školu a premýšľaš čo ďalej? V tom prípade ti predstavujeme novú sériu prednášok, workshopov a podujatí zameraných (nielen) na základy úspešného podnikania: HalmiBusiness.

V jednotlivých prednáškach sa zameriame na rozvoj podnikateľských znalostí a zručností, prinesieme zaujímavých lektorov a témy týkajúce sa marketingu, účtovníctva, právneho poradenstva, ale aj problémy manažmentu či hľadania správnych ľudí do tímu (a mnooohe iné :) ). Pomôžeme ti nakopnúť tvoj biznis!

Prihlás sa do www.halmispace.sk/newsletter a zostaň v obraze!

Úvodná téma: Plánovanie ako základ úspechu
Kedy? 23. Marec 2016 o 19:00
Vstupné: Zadarmo

Plánovanie je východiskom pre všetky ostatné manažérske funkcie, pretože zahŕňa stanovenie cieľov, možností či hrozieb, výber schodných alternatív a odhadnutie časových či personálnych kapacít. Stáva sa predpokladom zvládnutia projektu a často je tenkou líniou medzi motiváciou a demotiváciou, úspechom a neúspechom.

V dnešnej dobe je ťažké povedať či niečo robíme na 100%, ale spoločne sa naučme, ako sa sledovaním faktov naučiť plánovať, odhadnúť svoje schopnosti, možnosti a nestratiť motiváciu v dosahovaní cieľov. Na proces plánovania sa pozrieme netradičným spôsobom, očami kouča Richarda Rovinského.

V krátkej štvrťhodinke sa naučíme plánovať tak, aby sme mali prácu aj o 180 dní.

Povieme si:
– prečo aktivita DNES znamená prácu aj o mesiac, štvrťrok, polrok
– čo je to ACTION PLAN a ako ho pripraviť
– rozdiel medzi proaktívnym a reaktívnym plánovaním
– naučíme sa ANALYZOVAŤ svoje aktivity a konanie
– na konkrétnych príkladoch si ukážeme rozdiel medzi robením SPRÁVNYCH aktivít a robením aktivít SPRÁVNE
– naučíme sa, ako si vyhodnotiť TREND aktivít
– prečo a ako môže plánovanie a naplnenie plánu MOTIVOVAŤ

Prednášať bude Richard Rovinsky, kouč a mentor pôsobiaci v oblasti vzdelávania dospelých od roku 2010. Spolupracoval s viacerými veľkými firmami a teraz ponúka svoje skúsenosti ostatným.

Tešíme sa na teba!