Hodnotový Networking – praktický workshop v Trnave

Popis udalosti

„Nebuď zberač vizitiek! Nauč sa robiť networking hodnotovo!“

Poďme zmeniť pohľad na networking z bezcieľneho rozširovanie svojej siete na poskytovanie hodnoty a prepájanie svojich kontaktov medzi sebou.

Ako pristupovať k networkingovým akciám?
Čomu sa vyhnúť a naopak, čo určite nezabudnúť?
Ako znásobiť svoju hodnotu a byť tým, ktorého budú ľudia kontaktovať so žiadosťou o pomoc?

Bez pevných väzieb sa dnes ťažko buduje úspešné podnikanie alebo kariéra. Sme sociálne tvory a potrebujeme tvoriť silné a hodnotné vzťahy. Tie o úspechu či neúspechu často rozhodnú viac ako talent alebo technické zručnosti.

Príďte si osvojiť tipy a triky z oblasti networkingu, rozšíriť svoju sieť kontaktov a aplikovať poznatky rovno do praxe. Investícia do vzdelania v oblasti networkingu sa vám vie vrátiť 100-násobne.

Čo sa na prednáške dozviete:
💣 Ako sa dnes pozeráme na networking? Čo funguje a čo nie?
💣 Na čo si dať pozor na networkingových akciách a ako z nich vyťažiť maximum?
💣 Ako rozprúdiť tok hodnoty vo svojej sieti kontaktov?
💣 Tipy a triky na networkingové akcie.
💣 Ako sa pozerať na svoje kontakty a ako im prinášať hodnotu dlhodobo?
💣 Nástroje na manažovanie svojej siete.
💣 Praktické cvičenia na osvojenie poznatkov a aplikovanie do praxe.

Čo sa na prednáške naučíte:
Osvojíte si základné komunikačné techniky a prístupy k rozširovaniu svojej siete. Naučíte sa, ako zmeniť zameranie a svoj cieľ na networkingových akciách. Pochopíte, prečo je dôležité nechať rozprávať toho druhého. Zistíte, ako efektívne poskytovať druhým hodnotu. Naučíte sa, ako si kategorizovať svoje kontakty.

Ciele prednášky:
Cieľom prednášky je zlepšiť vaše schopnosti v nadväzovaní nových kontaktov a stať sa hodnotným partnerom do diskusie, osvojiť si jednoduché tipy a triky pre úspešné absolvovanie networkingových akcií a nadobudnuté poznatky si rovno vyskúšať v praxi. Cieľom je tiež pomôcť alebo poradiť aspoň jednému ďalšiemu spoluúčastníkovi prednášky, a tým si rozšíriť svoju sieť.

Pre koho je prednáška určená:
Prednáška je určená pre ľudí, ktorí budujú alebo plánujú budovať svoje podnikanie; pre “executives”, ktorí chcú kariérne rásť vo svojej oblasti; pre mladých profesionálov, ktorí naberajú skúsenosti z rôznych pracovných sfér; pre freelancerov a ľudí, ktorých práca sa odvíja od ich osobného brandu a self marketingu. No a samozrejme pre všetkých, ktorí radi chodia na networkingové akcie a chcú sa v networkingu o niečo zlepšiť.

Kto som?
V oblasti lektorovania sa pohybujem od svojich 18 rokov. Od svojich 20 rokov som ako medzinárodný AIESEC tréner a facilitátor školil trénerské a prezentačné zručnosti na konferenciách vo viacerých krajinách Európy (Litva, Švajčiarsko, Belgicko, Rakúsko, Portugalsko, atď.). V tomto čase som sa stal aj prvým konzultantom na Slovensku pre českú spoločnosť GrowJob (autori knihy Konec Prokrastinace).

Bol som niekoľko rokov členom rečníckeho klubu, Slovenskí Toastmasters, v rámci ktorého sa mi podarilo vyhrať stredoeurópsku súťaž v pripravených prejavoch. V apríli 2019 som spolu s ďalšími trénermi školil v Bratislave počas 3 dní prezentačné zručnosti pre Google Developer Experts z 23 krajín sveta.

Pravidelne moderujem podujatia v Bratislave, prednášam na stredných a vysokých školách a venujem sa školeniu v oblasti prezentačných zručností, kryptomien a základov podnikania (som tiež spoluzakladateľ spoločnosti OCTAGO).

Interaktívna prednáška potrvá 2 hodiny, pričom môže byť predĺžená o 30 min. v rámci Q&A.

Cena vstupenky online cez Tickpo je 8€, na mieste 10€. Kapacita je obmedzená na 40 účastníkov.