Januárový Burzoblšák #40

Popis udalosti

Pozývame vás na novoročný a už v poradí 40. Burzoblšák na Drieňovej 16, ktorý sa uskutoční výnimočne 2. sobotu v mesiaci a to 12. januára 2019. Na Burzoblšáku nájdete tradične nielen oblečenie ale aj handmade výrobky, platne, knihy, obrazy, starožitnosti a všetky znovuobjavené poklady z povaly. V zóne s občerstvením vás budú čakať domáce koláče, chutné pomazánky, výborné limonády, sirupy, džemy a ta najlepšia káva. Posedieť si budete môcť v oddychovej zóne a tradične vaše deti zabaví detská agentúra Artlandia na tvorivých dielňach a maľovaní na tvár. Pre všetkých návštevníkov bude prichystaná aj fotostena Burzoblšák :)

Program:
9:00-13:00 Tvorivé dielne Artlandia
9:00-13:00 Maľovanie na tvár Artlandia
8:00-14:00 Fotostena Burzoblšák

Šatňa:
8:00-14:00 Šatňa pre všetkých návštevníkov a predajcov

►►► FOR ENGLISH SPEAKING PEOPLE:
Please, write us a message for more information about this flea market. We are open also for foreign lovers of flea markets :)
►►► KTO SME?
Burzoblšák sa koná vždy každú prvú sobotu v mesiaci v čase 8:00 – 14:00 hod. okrem výnimočných prípadov. Vstup pre návštevníkov je zdarma.
Burzoblšák je komunitné podujatie, ktorého cieľom je recyklácia a znovuvyužitie starého a nepoužívaného oblečenia. Ide nám o vytvorenie tradície mestského trhu s programom, podporou novovznikajúcich handmade výrobcov, stretávania sa a aktívneho využívania voľného času miestných obyvateľov v Ružinove. Oblečenie a iné veci môžu predávajúci venovať detským domovom, ľuďom bez domova, ženám v núdzi alebo psím útulkom v Bratislave, do ktorých sa po škončení Burzoblšáku odnesú. Burzoblšák tiež podporuje projekty zamerané na podporu a pomoc ľuďom v núdzi v Bratislave, ale aj útulky pre zvieratá.
Od júla 2018 je spustený aj nový projekt Burzoblšák online, ktorý je určený pre celé Slovensko a pre všetkých fanúšikov secondhand módy. Burzoblšák online môžete vyskúšať na www.burzoblsak.sk/online.

►►► PRE NAJNOVŠIE INFO
sa pridajte do našej skupiny Burzoblšák alebo na instagram: #burzoblsak

►►► INFORMÁCIE PRE PREDÁVAJÚCICH AKO SI REZERVOVAŤ STÔL
Počet miest je obmedzený na 90 stolov, je potrebné si miesto rezervovať vopred buď VYPLNENÍM PRIHLÁŠKY na www.burzoblsak.sk/trh/registracia alebo zaslaním E-MAILU na [email protected]
Po vyplnení registrácie alebo zaslaní e-mailu vám v priebehu 3-5 dní zašleme INŠTRUKCIE pre predajcov kde sa dozviete všetky informácie. Prosím, nepíšte nám viac ako jeden e-mail. Čím viac e-mailov zašlete, tým vyššie sa v poradí dostanete a tým dlhšie budete čakať na odpoveď. Odpisujeme v poradí v akom maily prichádzajú, preto sa nemusíte báť, odpíšeme hneď ako sa dostanete na radu. V prípade, že sa jedná o posledné miesta a sme nútení čakať na úhradu od predajcov, vyhadzujeme si právo odpovedať aj neskôr ako do 5 dní.

Na rezervácie reagujeme iba v E-MAILOCH a cez FORMULÁR.
Rezervácie prosím NEPÍŠTE na nástenku, do príspevkov alebo fotiek, nakoľko sa takýto typ rezervácii dá veľmi ľahko prehliadnuť a my naň nereagujeme.

Osoby, ktoré majú záujem registrovať sa a predávať, sa spolu s nami podieľajú na príspevku 10€ na podporu tejto komunitnej akcie. Každý predávajúci má k dispozícii stôl a stoličku. Je možné si rezervovať aj konkrétny stôl na meno, ktorý bude rezervovaný až do 8:30 hod. V prípade, že nemáte záujem o rezerváciu konkrétneho stola na meno za príspevok. Výber stolov je v deň podujatia voľný. Štendre POSKYTUJEME za príspevok.