Karpatská muška v Novej Cvernovke- zmena termínu akcie!

35295698_1517346828388650_2149179137879703552_n
Popis udalosti

Po zrušení júnovej akcie z dôvodu očakávaných búrok sme sa rozhodli pre nový termín a to 1. júla. Za pochopenie a trpezlivosť vám ďakujeme, vidíme sa čoskoro v parku Cvernovky s pohárom dobrého vína!

V prípade, že ste si lístky zakúpili v predpredaji Tootoot a chcete ich využiť v novom termíne, boli naň automaticky presmerované a váš lístok je stále platný. Ak sa naopak v novom termíne zúčastniť nemôžete, stačí reagovať na mail z predpredaja (pošleme ho v priebehu dní 13.-15. júna) so žiadosťou o vrátenie uhradenej sumy. Ak by vám mail neprišiel v uvedenom období, napíšte msg na Nová Cvernovka– situáciu promptne vyriešime.

Všetkých milovníkov dobrých vín by sme radi touto cestou pozvali na nové podujatie, ktoré sa uskutoční v priestoroch Novej Cvernovky v Bratislave. Pri tomto sympatickom projekte sa spojila Karpatská muška, ktorá ma na svedomí množstvo projektov zameraných na prezentáciu malého vinárstva a vinohradníctva v malokarpatskom regióne ako napríklad: Víno po hviezdami, Malé vínne uličky, Pikniky vo vinohradoch, Vína na Mlyne, Večere vo vinohradoch…

Prezentovať sa budú lokálni vinári, ktorí obhospodarujú vinohrady v Malých Karpatoch. Rovnako tak si budete môcť pochutnať na farmárskych výrobkoch, či domácich koláčoch. Pripravený bude kultúrny program, či zaujímavé prenášky.

Degustácie budú prebiehať formou lístkov. Štartovací balíček v predpredaji je v hodnote 11€ a obsahuje pohárik na víno a desať degustačných lístkov. Jeden lístok je v hodnote 0,50€, čo je jedna vzorka o množstve 0,5 dcl vína. Vína špeciálne ( slamové, ľadové výbery, sekty, oceňované a podobne môžu byť za viac lístkov). Po minutí štartovacieho balíka sa dá na mieste v deň podujatia dokúpiť ľubovolné množstvo degustačných lístkov.
Štartovací balíček sa bude na mieste predávať za cenu 14€.

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK ZA 11€ V PREDPREDAJI NA TOMTO LINKU:
https://tootoot.fm/cs/events/5b0285eff2c498006ca73f88

Tešíme sa na Vás! :)