Karpatská muška v Novej Cvernovke

Popis udalosti

Všetkých milovníkov dobrých vín by sme radi touto cestou pozvali na nové podujatie, ktoré sa uskutoční v priestoroch Novej Cvernovky v Bratislave. Pri tomto sympatickom projekte sa spojila Karpatská muška, ktorá ma na svedomí množstvo projektov zameraných na prezentáciu malého vinárstva a vinohradníctva v Malokarpatskom regióne ako napríklad: Víno po hviezdami, Malé vínne uličky, Pikniky vo vinohradoch, Vína na Mlyne, Večere vo vinohradoch a Nová Cvernovka, ktorá zastrešuje množstvo kreatívnych ľudí a vytvára výborné prostredie na podobné projekty.

Prezentovať sa budú lokálni vinári, ktorí obhospodarujú vinohrady v Malých Karpatoch. Rovnako tak si budete môcť pochutnať na farmárskych výrobkoch, či domácich koláčoch. Pripravený bude kultúrny program, či zaujímavé prenášky :)

Degustácie budú prebiehať formou lístkov. Štartovací balíček v predpredaji je v hodnote 11€ a obsahuje pohárik na víno a desať degustačných lístkov. Jeden lístok je v hodnote 0,50€, čo je jedna vzorka o množstve 0,5 dcl vína. Vína špeciálne ( slamové, ľadové výbery, sekty, oceňované a podobne môžu byť za viac lístkov). Po minutí štartovacieho balíka sa dá na mieste v deň podujatia dokúpiť ľubovolné množstvo degustačných lístkov :)
Štartovací balíček sa bude na mieste predávať za cenu 14€.

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK ZA 11€ V PREDPREDAJI NA TOMTO LINKU:
https://tootoot.fm/cs/events/5b0285eff2c498006ca73f88

Tešíme sa na Vás! :)