LinkedIn ako nástroj na získavanie nových klientov

Popis udalosti

Vedeli ste, že LinkedIn nie je len sociálna sieť pre headhunterov, ale že sa dá využiť aj ako nástroj na získavanie nových klientov?

Ako využiť tento potenciál LinkedInu najplno nám pride porozprávať Ivana Brutenič z Linkedinstrategie.sk.

Na prednáške si preberieme tieto témy:

→ LinkedIn a jeho využitie na budovanie značky veľkej aj malej firmy.
→ Kedy sa oplatí prémiové osobné a firemné konto a ako ho využiť naplno
→ Ako získať klientov cez LinkedIn autenticky a bez spamovania
→ Ako čo najefektívnejšie zapojiť zamestnancov firmy do budovania firemnej značky

O Ivane Brutenič:
Ivana pred trinástimi rokmi, počas štúdia na Ekonomickej univerzite, založila konzultačnú spoločnosť EXACT RECRUITMENT a je zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.SK.
Svojim klientom buduje silné osobné a firemné značky pomocou efektívnych  stratégií, vedie  workshopy a prednášky. Neustále prináša novinky v oblasti LinkedInu v médiách. Jej články ste videli v médiách Forbes, Trend, Sme, Profit, Instore, Hospodárske noviny. Zisk Manažment a iných. Získala ocenenie Najlepší prejav lektora podľa hodnotení účastníkov školení MVA.
Študovala Obchod a Marketing, je doktorkou ekonomických vied. Vo svojich LinkedIn službách kombinuje zručnosti vyhľadávania, s obchodnými a marketingovými znalosťami a vzdelaním. V roku 2017 sa stala odborným garantom a organizátorom konferencie Trend LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend.

Predpredaj vstupeniek: 7 €
Na mieste bude cena vstupeniek: 8.5 €
Predpredaj vstupeniek nájdeš aj na: https://tickpo.zoznam.sk/detail/linkedin-ako-nastroj-na-ziskavanie-klientov-6661

Viac info nájdeš aj na facebookovej stránke workshopu: https://www.facebook.com/events/723536481423076/

Zlepši svoje schopnosti na Linkedine a začni ho využívať na získavanie nových klientov pre svoj biznis. Nauč sa nové znalosti a využi ich vo svoj prospech. Zlepši svoj biznis a naber nové skúsenosti, ktoré ti pomôžu v raste. Toto všetko ti ponúka workshop, ktorý sa bude konať už čoskoro v Campus coworking. Ak ešte nemáš svoj lístok, tak neváhaj a zarezervuj si ho čo najskôr, aby si nepremeškal svoju príležitosť!

Tešíme sa na teba!